Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lütfen yardım edin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lütfen yardım edin

asdsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssss
    Last edited by yilmaz12; 08-05-2011, 05:28 PM.

ama ben 2 sene önce böyle değildim severdim hayatı şimdi 1 kişiyi bile sevmiyorum

Yorum

birde şu var hiç birşey umrumda değil heran biriyle kavga etme isteği var içimde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yilmaz12 View Post
        birde şu var hiç birşey umrumda değil heran biriyle kavga etme isteği var içimde
        bağa mı didin ?

Yorum

meraba arkadaslar 15 yasındayım yaklasık 2 sene once ailem ayrıldı ben hep arada kaldım çok ama çok üzüldüm yaklaşık 6 tane psikolog ve piskiyatris gezdim annemle beraber fakat hiç biri beni anlamıyor ya derdimi anlatamıyorum bende şuan duygu denen bişey yok annem babamdan nefret ediyorum diğer insanlara karşıda ne nefret var ne sevgi karşı cins dahil hiç birşey yapmak istemiyor canım okmakta istemiyorum yaşamakta bana biri yardım etsin 2 sene önce böyle değildi hiç bişey ben birini sevmeyi özledim yardım edin lütfeeen
          ergenlik psikolojisi zamanla geçerbenimde annem babam 10 yaşımdayken ayrıldı.evde hergün kavga olacağına ayrılmaları daha doğru olurdu,nitekim öyle de yapmışlar.onların kararlarına saygı duy

Yorum

sizde anlamıyosunuz işte normal değilim arkadaşlarım gibi değilim

Yorum

ergenlik psikolojisi böyle birşey işte genç.kimse beni anlamıyor tripleriyle dolaşmana neden olur.2 yıla kalmaz düzelirsin

Yorum

Konuyu neden sildin bilmiyorum ama şu kadarını söyleyebilirim;
                Evet normal değilsin, ama çok ta anormal değilsin. Senin yaşadığın dönemleri bir çok insan yaşadı. Kendi kendine ısrarla kimse beni anlamıyor moduna girmişsin..

Yorum

İşleniyor...
                X