Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gerçekten inanıyomusunuz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

İNSANIN KENDİSİ!Doğa-Tanrı-Allah artık hangisine inanırsanız,insana bütün herşeyi çözecek ve bozacak gücü vermiştir!İlaç terapi hipnoz v.s.. denenebilir benim görüşümse heryolu denemek ama kendin abanarak yüklenerek pısarak değil
    "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

Bir cevap sizi tatmin etmiyorsa bu söylemden öte hiç bir şeydir...Bu yüzden sizi bu konuda tatmin edecek bir söylem söylemek mümkün değil, bu kişiden kişiye görede deişir.insan değişebilir dersem, değişemeyen kişiler neden var dersin.Değişmiyor desem değişen nie var dersin.İradelerini kullanıyor desem kullanamayan var.Yani heryönüyle çelişirim kendimle.Ama ben yüz üzerinden yüksek oranda bi çok şey elimizde. ve değiştirebileceğimiz bir çok yeti verilmiş.Oları değiştirip değiştiremediğimizde elimizde...Yeter ki, iyi die gördüğümüz şeye olan arzumuzun yükselliği ve yüceliği... iyi olmaktan beklentilerimize bağlı.
      "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

çok önceden olabilrdi ama artık bi çözüm olamaz çünkü her 3kişiden 1i ilaç kullanır oldu moda oldu bu...bu tür rahatsızlıkların bu kadar hızlı ilerlebilceğine inanmıyorum...artık birşeylere ulaşmak o kadar da zor değil günümüzde ya en basitinden hatırlıyorum üstüme başıma birşeyler almak için bayramları falan beklerdik bi heves olurdu şimdi adım başı giyim kuşam yani bişeylere ulaşmak çok kolaylaştı ve artık en ufak bi sorunda mücadele edemiyoruz böyle oluncada hemen hasta olunuyo bu kadar basit...ilaçlarda buna asla çare değildir bu şekilde ilaç firmalarını zengin ediyoruz.
        mücadele edilmeli bişeylere ulaşmak için beklemek gerekir eğer çok istediğimiz olmuyorsa mutlaka bi ikinci şık vardır ve onu görmek gerekir bunun için bile çabalamak gerekir..
        herşey içimizde

Yorum

Dik tepelere tırmanmak için başta yavaş yürümek gerekir...Shakeaspare'den sevdiğim bir sözdür...
          Aza azar yavaş yavaş üzerine giderek korkular fobilerr anksiyeteler yenilir,sf li biri zırt diye kalkıp seminerde sunum yapamaz yüzlerce kişiye hemen,ama ilk önce aile içinde sonra arakadaş ortamı v.s. derken kitle büyür olağan gelir ve evet sonunda bu semineri onbinlere bile verebilir..Hemen olmaz azar azar tıkır tıkır gitmek lazım bazı şeylerin üzerine,sokağa cıkamıyosan once bakkala sonra alısverısmerkezıne sonra baska sehre ve ılerde baska ulkeye..evet..inanıyorum ve tek çözüm görüyorum..

Yorum

''İktidar, ancak onu eğilip alabilme cesaretini gösterenlere verilir.''leo tolstoy

Yorum

Ben ilaçla yenilir demedim ki zaten o da nereden çıktı,sizin söyledğinizi söyledim,azar azar üzerine giderek..

Yorum

"İnanmak, düşünmekten kolay. Bu yüzden, düşünenden çok inanan var."
                "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: desperado54 View Post
                  Ben ilaçla yenilir demedim ki zaten o da nereden çıktı,sizin söyledğinizi söyledim,azar azar üzerine giderek..
                  kusura bakma algıda seçicilik

Yorum

ilaçların etkisin olduğuna inanıyorum paxil bana iyi geldi...
                    Umut Edersin, Karamsarlığın Tam İçinde... İhtimalleri Seversin, İmkansızın Olsa Bile.....

Yorum

hiç bir şey iyi gelmiyor.sadece bir süreliğine iyi gibi olunuyor
                      sonra aynen devam.doz artır olmadı ilaç değiş.sonuç aynı
                      YAŞAMAK BUYSA ÜSTÜ KALSIN

Yorum

İşleniyor...
                      X