Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sabahları çok sıkıştırıyor....ne zaman biticek...???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sabahları çok sıkıştırıyor....ne zaman biticek...???

bir ayı biraz aşkın süren depresyonumdan sonra 3 haftaya yakın bir süre cipram ve desyrel kullanmaya başladım,majör depresyondan muzdaripim.......gün içinde bazen beni bu duruma sürekleyen olayı takıntı yapıp düşünmeye başlıyorum...bazen ise arkadaşlarla olup kısa aralıklarla da olsa normalleşmeye çalışıyorum............fakat günün yataktan kalkınca olan ilk saatleri yokmu!!....hakikaten çok feci ve sancılı geçiyo...50 gündür iyi gelir diye sabahları kaçıp kaçıp parklarda dolaşmaktan canım çıktı...acaba bu normal mi...?aynısı sizdede oluyor mu...?yoksa size bu sıkıntı günün başka bi zamanımı geliyo...??lütfen birileri izah edebilirmi????? yani sıkıntı gün içinde tam hafifledi derken sabah tekrar moralim çok bozuk kalkıyorum...paldır küldür eşofmanları giyiyorum...bigün unutup don-paça evden çıkmaktan korkuyorum...ne iğrenç bişeymiş bu ya...! allahtan insan bu duyguyu yaşamış olanların kurtulduğunu okuyunca bi nebze olsun rahatlıyo..bu arada internetin başından kalkamıyorum ilaç ve majör depresiflerin yorumlarını okumak için ama bu sorun devede kulak kalır...neyse arkadaşlar..durumun bu....allah yaşayanların yanında olsun..

yahu bi kişi bile tavsiyede bulunmamış...yuhannes.... )

Yorum

=)
      terapi aldın mı hiç hocam?
      -
      bak bu ışık senin ışığın..
      dallarına ay doğmuş, delice delice zeytin..

=)

Yorum

hayır,psikiyatriste gittim...ilacı dayadı direk...
        bunun dışında aslında kendime göre uğraşılarım vardı ama sabahları o kadar mutsuz oluyorum ki...pek işe yarıycakmış gibi gelmiyo

Yorum

Depresif belirtiler zaten özellikle sabahları kendini gösterir. Birçok kişide böyledir bu.

Yorum

meraba arkadaşım.depresyonda en sancılı geçen vakitlerdir sabahları,yaşadıkların gayet normal vücut öyle bi durumdadir ki uyumayı bile kabul etmez,uyuduktan sonra acısı çıkar böyle bir süre ilaçlarını düzgün kullan,uygun olmazsa başka bi tedavi uygulanır.kesinlikle geçecek,sadece sabretmen lazım tamam?

Yorum

çok teşekkür ederim ilgine DR.Mg ....ilaçlarımı düzgün kullanmaya başladım...umarım hep daha iyiye gidicek...en azından ilk baştaki durumumdan daha iyiyim sanırım.....sabredicez bakalım

Yorum

İşleniyor...
              X