Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lütfen bu yazıyı bi seferliğine okuyun ve ilk aklınıza gelen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

sevgili hopa reçeten için çok teşekkürler..
    ama ben aşkı aramıyorum artık aşkın beni bulmasını da beklemiyorum bu bence kendiliğinden olabilecek bir şey
    eğer bu olursa tekrar neden aşk olmasın
    benim söylediğim belki yanlış anlaşıldı..
    ben aslında şunu söylemeye çalıştım

aşkın karşıma çıkacağına inanmıyorum şu an çünki gözlerim kapalı arkadaşlar
    çıksa bile karşıma ben bakmıyorum bu da şuandaki yoğunluğum yüzünden
    aşık olan bi insan asla aşksız yapamaz
    belki onu sevdiğim gibi kimseyi sevemicem ama sevgi hayatın her yerinde ben bakmıyorum ki şuan göreyim
    yada bakamıyorum bakmak istemiyorum....
    gitmeye gelince gidiyorum çünki burası beni basıyor nefes alamıyorum arkadaşlar anlamaya çalışın
    tutunacak sizlerden başka hiç bir dalım yok benim şu an ve o insanı yüceleştirmedim gözümde hiç.

olduğu gibi kabullendim onu büyüttüm ona seçenekler sundum
    o beni seçmedi sadece
    ve şu an görüşmek istiyor ve istiyorum
    yaptığı hiç bir şeyi eleştirmiyor ve izliyorum benden sonra yaptığı hataları o söylemeden görüyorum ve bir kez daha onun iiçin üzülmekten kendimi alamıyorum
    bu görüşmenin ileriye dönük herhengi bir sonuç doğurmayacağını üstüne basa basa ona ve kendime anlattım o işinden aldığı stresi bende boşaltıyor
    hemde çok kötü bir şekilde ben üzülüyorum ama onun yanında nefes alıyorum evime gitmiyorum yalan söylüyorum ama rahatım biraz

ona hissettirmeden bazı şeylerin farkına varmasını sağlıyorum eskiden küçüktü şu an iyice küçülmüş arkadaşlar
    bu beni çok üzüyor işyerinde mevki sahibi olmuş ama hayatında büyük bir çöküş var ve bunu farketmiyor farkedemiyor...
    bu konuyla ilgili görüşlerinizide bekliyorum....

Yorum

8) 8) 8) insanlar zaman zaman yoruluyorlar.bedenleri yoruluyor,beyinleri yoruluyor,kalbi yoruluyor bunun için kendimizi dinlendirmeye almalıyız çünkü yorgun halde bişey başarmamız zor.oyüzden bu yorgunluğu atlattıktan sonra yani kendimizi iyice toparladıktan sonra kararlar almalız.ZAMAN herşeyin ilacıdır.
      HÜLYAEND

Yorum

evet bekide haklısın hülyaerd yorulduk belki hayatın zor şartları hepimize farklı yüzünü gösteriyor
        ben çok yorgunum öyleyse arkadaşım
        heleki sahte insanlardan iyice bıktım valla
        *lütfen bunu üstüne alınma (sadece sahteler cevap versinler)*
        artık kaçmak istiyorum uzaklaşmak her şeyden her yerden değil ondan ve onun bulunduğu şehirden; ülkeden
        ona yakın olmak istemiyorum çünki onu düşünmeden yapamıyorum
        düşündükçe görmek istiyorum görünce daha da kötü oluyorum bunu biliyorum ama yinede
        onu görmekten yanına ve gitmekten kendimi alamıyorum
        benim tek kurtuluşum bunamı bağlı bilmiyorum bazı arkadaşlar çok karamsarsın diyorlar
        elimde değil tutuğun her dal kurursa bir şekilde
        karamsarda olur insan
        bunda kimin suçu var bilmiyorum
        bunun bir suç olup olmadığındanda emin değilim
        gitmek çözümmü arkadaşlar
        toprağa gömdüm aşkımı üstünü örtüm
        şu andaki kişi sevdiğim kişi değil ama ben hala onu arıyorum
        ömrüm yettiğince de arayacağım.....

Yorum

Seni anlamayan, seninle aşkı paylaşmak istemeyen insan için mi hayatını mahvediyorsun?

Hayatına , bunun hesabını nasıl vereceksin?

Biz insan oğlu nedense olmayacak şeylerin peşinden gitmeye bayılıyoruz...

Kararını vermişsin, gerçeği görmüşsün, toprağa gömmüşsün,ACABA?

Bence hala hiçbirşey yapamamışsın, topla kendini, senin bir hayatın var,
          çok zor biliyorum ama bunları halledebilirsin.Bnede bir zamanlar çoook aşıktım ama şimdi onun yüzünü bile hatırlamıyorum.He bunu neden yazdım seni anlamadığımı düşünme diye , neler hissettiğini eksik yada fazla tahmin edebiliyorum.

Herşey senin elinde, sen istersen tabii.

Yorum

8) 8) 8) bence de HARKADAŞ kendini üzme fazla.HAYATTA ÇOK GÜZEL VE DOĞRU OLAN ŞEYLER VAR.ONLARI KEŞFETMEYE BAKALIM BOŞ YERE ÜZMEYELİM.GERÇİ BELLİ ZAMANLARDA DA ÜZÜNTÜLERİMİZ MUHAKKİ OLACAKTIR.AMA BU ÜZÜNTÜMÜZ MÜMKÜN OLDUĞUNCA MİNUMUM OLSUN.BİR GIDIMCIK.YIPRANMAMAK İÇİN ÇÜNKÜ HER ZAMAN KENDİMİZE İHTİYACIMIZ VAR.KENDİMİZE İYİ BAKMALIYIZ

Yorum

sevgili hülya.ben aşka inanmıyorum çünkü gerçekten yok.sadece heves var o bittimi aşkta bitiyor.sen sevmiyorsun demiyorum ama nedense ikili ilişkilerde çiftlerden biri diğerine nazaran az seviyor.eşit ölçüde sevgi olsa o zaman aşk oluyor.aşk emek ister ama tek başına emek vermek o aşkı devam ettirmiyor.üzülen,yıpranan,kırılan sen oluyorsun.çok acı çekeceksin belki ama ondan uzaklaş bence.o seni özlesin,senin değerini bilsin.biliyorsunki zor olan herzaman ilgi çeker.mutlu olman dileğiyle

Yorum

8) 8) 8) cecile cecile İYİ GÜzelde ben aşkla ilgili bişey demedim ki hemde bu konu başlığı valla benim değil :P

Yorum

Hayatını kendin için yaşamalısın sevgili Crom. Ancak o zaman gerçekten mutlu olur ve de birlikte olduğun kişiyide mutlu edebilirsin.
                  Oniki sene diyorsun. Bu büyük bir zaman kaybı ve hayatta çok kısa. Ayrıca bir ilişkiyi götürebilmek adınada olsa önceliğin iş konusunda olmalıydı diye düşünüyorum. O kişiyle evlensen bile neyle geçineceksin? Üstelik erkeğin belli görevleri var, hayat müşterekte olsa yük evlilikte daha çok erkeğin omuzunda.En azından Türkiyede bu böyle.
                  O yüzden iş olayını sıkı tutmanı önereceğim.Ama bunu ilk önce kendin için yapmanı.
                  Benim durumumu zaten biliyorsun, o yüzden sana vereceğim akıl ne derece faydalı olur onu bilemiyorum. Ben kendimi bu ara derslere kapadım, ancak bu şekilde teselli oluyorum. Uykusuzluk ve yorgunluktan yıkılasıya kadar çalışıyorum. Başka türlü davranacak olursam kendime yas tutmakla bir bu kadar daha zaman kaybetmiş olacağım. Sana da tavsiyem kendini işine gücüne vermen. Unutma, iyi kötü bir yerden başlamak gerekli.
                  imdatt

Yorum

sevgili cecile ve hülya benim sorunumda aşk değil
                    bu bana acı veriyor ama bununla yaşamak zorundayım aşk var arkadaşlar ben biliyorum bizzat kendim yaşadım
                    aşk görebilene vardır, yaşayabilene vardır cecil sen de umarım yaşarsın bu bence çok güzel bi duygu yoğunluğu ucu bucağı belli olmayan inanıp inanmamak senn elinde tabi zaten bu çok sık yaşayabileceğin bir duygu değildir arkadaşım hayatın boyunca belki bir kez belkide hiç yaşayamazsın...
                    asıl sorun bir başkasına adanan yaşam ve bu daha yeni farkediliyor tarafımdan
                    şimdi boşluktayım kendim için bir şeyler yapmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum
                    çünki hayatım boyunca hep başkaları için bir şeyler yapmışım(en çok da aşkım için)
                    şimdi kendim için ne yapabilirim ??

sevgili imdat ziyaretin için teşekkürler...
                    senin için çok sevindim bende birşeylerle oyalanmak istiyorum ama bunu beceremiyorum belki biraz daha zamana ihtiyacım vardır ..

Yorum

evet crom ask var gercekten...anlattigin hersey dogru...insaniz ve hemen hemen bazi olaylarda birbirine benzer duygular yasiyorum...ben de yasadim
                      ama bir dusunsene bizden baska kim bizim icin nefes alabilir...kendin icin nefes al ve yeni hobiler edin...sonra tum yasadiklar tatli mi tuzlu mu karisik bir tat olarak dilinin ucunda kalacaktir...
                      geminin kaptani sensin...intaharda edebilirsin...yasama tutunup hic olmadigin kadar mutlu da olabilirsin...yasam henuz dokunulmamis bir hali...

kendinize iyi davranin

Yorum

teşekkürler yasemin 'aşka inanan birileri muhakkak var biryerlerde' diyordum az önce kendi kendime

evet dediklerin doğru eskisi gibi takmıyorum belki buda bi başarıdır
                        ama hala kendim için ne yapabilirim bunun cevabını bulmaya çalışıyorum kendi içimde
                        çok yakında bu ülkeyide terkedicem belki
                        aşkın acısı bir yanda sadece üstünü örtmeye çalışıyorum ama ailemde benimle değil üstelik aynı evde olmama rağmen
                        hala 15 yaşındaymışım gibi davranıyorlar
                        beni bu şehirde, bu ülkede sadece sevgim tutuyordu
                        o da yok şimdi
                        ne yapabilirim diye çok soruyorum kendime ama cevabım yok
                        çıkıp gidicem ve ardıma bakmıcam
                        belki kendim için yapacağım ilk şey bu olacak.

Yorum

İşleniyor...
                        X