Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bilgisi olan arkadaslar...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bilgisi olan arkadaslar...

meraba arkadaslar benim ogrenmek istedigim bi sorum var size.teyzem bundan 5 ay once kadar bi rahatsızlık gecirmişti rahatsızlık suydu;gece uykuda agzi kitleniyor,eli ayagi hiç tutmuyor hatta agzindan köpük bile gelmişti korkuyorum işin acıkcasi.doktora gittii butun tahlilleri yapildi ama hiç bişey cıkmadi kotu olarak psikolojık bişey mi acaba ara ara halende oluyo ama gece uykuda oluyor bunun bi ismi var mi????eşide zun yola gidiyor kimi gunler.kızıyla beraber kaliyo ve kızının da onu sekilde gordugu için psikolojıside bozulmüş durumda yorumlarınızi bekliyorum

Berna cım herşeyden önce geçmiş olsun teyzene. teyzen EEG çektirdi mi.Belirtileri sara hastalığına benziyor çünkü.Bn de beynim için EEG çektirdim.Orada ne var ne yok belli olur Bnce Teyzen bi EEG çektirsin

Yorum

bence psikyatra gitsin... şundan olabilir...uykuya daldığımız anda beyin rüya örürken beden kalkıp yürümesin diye vücudu kısmen felç eden bi hormon salgılar...bazen ansızın uyandığında vücut uyanıkken beynin uykuda kalabilme durumu söz konusu olabiliyor..bu durumda hareket edemez...banada oldu aynısı psikoloğum bana bunları söyledi çok hafif olan atarax ilacını verdi ve bidaha olmadı....kesin konuşmiyim tam bilgide veremiyorum aklımda kaldığı kadarıyla anlattım ama bi görünse iyi olur tabi önce fiziksel olarak bişey varmı baktırması lazım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokche
        bence psikyatra gitsin... şundan olabilir...uykuya daldığımız anda beyin rüya örürken beden kalkıp yürümesin diye vücudu kısmen felç eden bi hormon salgılar...bazen ansızın uyandığında vücut uyanıkken beynin uykuda kalabilme durumu söz konusu olabiliyor..bu durumda hareket edemez...banada oldu aynısı psikoloğum bana bunları söyledi çok hafif olan atarax ilacını verdi ve bidaha olmadı....kesin konuşmiyim tam bilgide veremiyorum aklımda kaldığı kadarıyla anlattım ama bi görünse iyi olur tabi önce fiziksel olarak bişey varmı baktırması lazım...
        evet anliorum sizi tesekkur ederım sizin suan oyle bi sikayetiniz yok dimi

Yorum

agzın kitlenmesi ve agızdan köpük gelmesi saranın belirtilerinden biri.. bi doktora gösterin...
          Tek dönümsün ömrüm...

Yorum

mutlaka yardım almalı

Yorum

İşleniyor...
            X