Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kendinin en kötü durumda olduğunu düşünenler bunu okusun!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kendinin en kötü durumda olduğunu düşünenler bunu okusun!

Bir depresyonda hastasının nasıl bir konu açacağını düşünürken yazmaya başladım. Uzun uzun zamanınızı almayacağım depresyon benim hayatımda yabancı bişey değildi, daha öncede girip çıkmıştım ve hep en kötüsünün benim başıma geldiğini düşünmüştüm, her seferinde ilaç kullandım ve iyileştikten sonra ohbeee deyip hayatıma devam ettim, eşim bu konuda bana çok ama çok yardımcı olmuştu, şimdi gene depresyondayım ama bu sefer şarltar farklı eskiden iyi bir işim müşteri ziyaretlerim ve bana zaman geçirtecek bir çok şeyim vardı en önemlisi antalya'daydım evim konyaaltı sahile 5 dk yürüyüş mesafesindeydi. Şimdi ise inanmayacaksınız ama hayatımdaki herşey ama herşey değişti. neredemiyim. Şırnaktayım eşim öğretmen olduğu için buraya atandı bu arada bende askere gitmediğim için tecilimi bozdurup buraya geldim 1 ay sonra askere gidecğim ayrıca 2 aylık bir bebeğimiz var, inananın bana burada biraz açılayım deyip sokakta bile yürüyemiyorum, tamamen eve kapandım ellerime ve ayaklarıma iğneler batıyor sanki, akşamları yatmadan önce velorin içtiğim halde sabah saat 5 te uyanıyorum birde üstelik saatler geri alındı yani artık 4 te uyanıyorum dün eşimle bir program yapıp yalandanda olsa bir cafe tarzı bir yere gitmeye karar aldık biraz açılmam için ama ne oldu biliyormusunuz KEPENKLER KAPANDI. hala savaşıyorum ve bu savaşı yneceğim, hala depresyonun kalıcı bişey olmadığı yolunda telkin etmeye çalışıyorum kendimi unutmayalaım bu acı benim acım ve benim yaşamma gerekiyormuş ve geçecek

doğru yoldasın...sen geçecek dedikten sonra kesin geçer...önemli olan senin iraden..söz konusu şartlar yakında gerçekleşecek bi tayinde değişecektir..inşallah Antalya çıkar ileride... ordada güzel anılar edinmeye çalışın bence..bol şans..sevgiler..

Yorum

adamım sen depresyona girmek için kendini şartlamışsın. sana destek çıkan güvenilir bir eşin var.sevgi saygı çercevesi var . sizin meslk neydi

Yorum

Çok şükür bu seferde çıktım depresyondan ilaçların çok fazla olumlu etkisi oldu, bakalaım gelecek atak ne zaman gelecek, kendimi ezik gibi hissediyordum ne kötüydü yaw

Yorum

Yazını okudum ama malesef hala kötü bir durumda olduğum düşüncesi değişmedi.

Yorum

Gene girdim, üff sıkıldım ama bu seferkinin arası çok kısa kısa oldu, neden böyle oluyor anlamıyorum, gene sanki hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor,

Yorum

Sürekli böyle girip cıkıyor musun, girip cıkamadığın zamanlardan biri mi :S
              Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

İşleniyor...
              X