Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DEPRESYON DA OLANLARIN PSİKOLOJİ

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• DEPRESYON DA OLANLARIN PSİKOLOJİ

MADEM TESTLER YAPILDI, DEPRESYON DA BAHSEDİYORUZ. PEKİ O ZAMAN.. DEPRESYON NASIL BİRŞEY SİZİ NASIL ETKİLİYOR.??? BU DURUMDAYKEN NELER YAPIYORSUNUZ YADA NELER YAPMAK İSTEMİYORSUNUZ??? HADİ PAMUK ELLER KLAVYEYE
    kendinize engel olmayın, merak edin, çalışmayı sevin, moralinizi bozmayın, kendinize ödül verin ve istekli, azimli olun.. yarın çok geç olabilir.

merhaba ilk cvp benden gelsinben sürekli uyumak istiyorum ve herşeye olumsuz bakıyorum

Yorum

bonnie; sürekli mi böylesin yoksa ara da sırada mı? hiç uzmandan yardım almayı denedinmi? çünkü, bu düşünceler biraz ciddi.. zayıf halka olmak, ölümü düşünmek, bunlar ciddi depresyon belirtileri belki de hala ilersi.. peki bunlar beyninde yarattığın takıntılar olabilir mi? gerçi her iki koşul da da, bu şekilde hayata tutunman zor ve en kısa süre de hayatta kendine yer edinmen gerekli.. Bence kimse zayıf halka değil, herkes çok kıymetli ve önemli.. .
      kendinize engel olmayın, merak edin, çalışmayı sevin, moralinizi bozmayın, kendinize ödül verin ve istekli, azimli olun.. yarın çok geç olabilir.

Yorum

Bonnie üzüldüm hissettiklerine ya.. Duygusal dalgalanmalarından dr.unu da haberdar edebildin mi?
        Bir de;geçmişte çok da irdelenmeyip günümüzde erken ergenliğin yaygınlaşmasıyla, bu konulara ciddiyetle eğilim,makaleler,psikiyatrik yaklaşımlar var çok şükür.

Yorum

depresyon.. hmm
          sanırım depresyondayım..
          uyumak içmek sızmak.. konuşmamak .. ağlamak.. çok çok çok yemek yemek.. hmm ölme isteği.. sevgisiz kaldıımı dusunmek .. sevginin yetmemesi.. her zaman sevgi sözcuklerı dilenmek.. paranoya artışı..

sizce depresyondamıyım?

Yorum

İşleniyor...
          X