Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlaçlarla sorun yaşayanlar ??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İlaçlarla sorun yaşayanlar ??

Merhabalar arkadaşlar ilaçlarla sorun yaşayanlar ilaçların iyi gelmediğini söyleyenler varmı varsa nasıl etki oluyor uyuşturuyormu vb.Çünkü nette uyuşturmaktan başka birşey yapmıyor felan gibi şeyler yazıyorlar yan etkilerin çok olduğunu söylüyorlar siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz..?

ilaçlar başlangıçta uyku yapabiliyor ama sonra vücut alışıyor. yan etkiler ilaca göre değişiyor. ben citol ve sülpir kullanıyorum. bana tek yan etkisi bol bol tatlı yedirmek biraz da uyku... uyuşukluk değil de tepkiler yavaşlıyor, daha sakin ve dingin hale geliyor insan... bazen bu sakinlik düzeyi yüksek oluyor o ayrı hafif manda modunda yaşayabiliyorsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
      ilaçlar başlangıçta uyku yapabiliyor ama sonra vücut alışıyor. yan etkiler ilaca göre değişiyor. ben citol ve sülpir kullanıyorum. bana tek yan etkisi bol bol tatlı yedirmek biraz da uyku... uyuşukluk değil de tepkiler yavaşlıyor, daha sakin ve dingin hale geliyor insan... bazen bu sakinlik düzeyi yüksek oluyor o ayrı hafif manda modunda yaşayabiliyorsun
      he evet aynen herkes öyle diyor hiç birşey düşünemiyosun felan diyor bazıları

Yorum

İşleniyor...
      X