Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hastaneye yatan var mı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hastaneye yatan var mı

.......................
    Last edited by oguz99; 12-10-2012, 08:36 PM.

Orjinal yazı sahibi: oguz99 View Post
    haftaya psikiyatristime intihar etmeyi düşündüğümü söyleyeceğim. belki bu nedenle yatarak tedaviye karar verebilir. Daha önce hastaneye yatmış olanlar varsa hastaneye yatmak yararlı oluyor mu, hastane ortamı nasıldır, bilgi verebilir mi?
    ben kaza yuzunden 1 hafta kaldım psikıyatrı bolumunu bılemem ama sıkıcı geldı devletde yatıcaksan daha zor ama yıne guzel ama daha çok vakıtden yana ben çok sıkılmiştim
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

ben yattım tekrar yatmayıda düşünüyorum ama yatarak tedavi göreceksen sağlam hastane seç öyle bası boş bi hastane olmasın elini kolunu sallayıp dısarı cıkıyorlardı kaçmak çok kolaydı doktorlar hastalarla dalga geçiyorlardı numara felan yapıyorlardı giderkende bana tatile gelmişler dediler iyice sinirim bozuldu

Yorum

ankara'da bir devlet hastanesine gidiyorum. devlet hastaneleri yararlı olur mu bu konuda?

Yorum

ankara'da bir devlet hastanesine gidiyorum. devlet hastaneleri yararlı olur mu bu konuda?
          yatan tanıdıgın varsa sor derım
          Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
          sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
            yatan tanıdıgın varsa sor derım
            Psikiyatriye yolu düşen tanıdığım yok. çevremdeki tek ruh hastası benim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hodmaynssmoyh View Post
              ben yattım tekrar yatmayıda düşünüyorum ama yatarak tedavi göreceksen sağlam hastane seç öyle bası boş bi hastane olmasın elini kolunu sallayıp dısarı cıkıyorlardı kaçmak çok kolaydı doktorlar hastalarla dalga geçiyorlardı numara felan yapıyorlardı giderkende bana tatile gelmişler dediler iyice sinirim bozuldu
              Öyle doktorlar hiç çekilmez

Yorum

1998 ve 2002 yıllarında birer ay yattım.Bi faydasını görmedim.Artık toplumda barınamayacak hale gelmiştim ve izole bir ortamda kalmam gerekiyordu.Keyfin bilir.Yatabilirsin de yatmazsın da.Aynı kapı.İkisi de faydasız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                  1998 ve 2002 yıllarında birer ay yattım.Bi faydasını görmedim.Artık toplumda barınamayacak hale gelmiştim ve izole bir ortamda kalmam gerekiyordu.Keyfin bilir.Yatabilirsin de yatmazsın da.Aynı kapı.İkisi de faydasız.

dostum belki arkadaş orda kafasına göre 1-2 kişiyle tanışır iyi vakit geçirebilir.....ne bilim herşey bir tecrube

Yorum

Evet psikiyatrist yatarak tedaviyi önerdi. 2 hafta sonra bir daha gidecem. intihar düşüncelerimde değişme olmazsa hastaneye yatabilirim. Umarım bir yararı olur.
                    Last edited by oguz99; 21-05-2012, 05:27 PM.

Yorum

Evet psikiyatrist yatarak tedaviyi önerdi. 2 hafta sonra bir daha gidecem. intihar düşüncelerimde değişme olmazsa hastaneye yatabilirim.
                      Doktorun önerdiyse yatmanda fayda var umarım daha iyi olursun...
                      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
                        Doktorun önerdiyse yatmanda fayda var umarım daha iyi olursun...
                        İyi dileklerin için teşekkür ederim.

Yorum

5 doktora gittim 3 ü yatıralım dediler bende okb vardı ama ilaçların etmiyeceği kadar şiddetliydi...
                          sonuç olarak yatmadım ve daha kötü oldum eğer seçeneğin varsa yat bence.
                          geçmiş olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: prest View Post
                            5 doktora gittim 3 ü yatıralım dediler bende okb vardı ama ilaçların etmiyeceği kadar şiddetliydi...
                            sonuç olarak yatmadım ve daha kötü oldum eğer seçeneğin varsa yat bence.
                            geçmiş olsun
                            Yatmam yararlı olur diye duşunuyorum.

Yorum

ben yattım kardeş bakırköy çocuk psikiyarisi kliniğine yattım 2 defa yattım 5 gün olmadı çıkalı
                              "Yalnız yağmur yağdıgında seviyorum bu şehrin insanlarını, Herkesin yüzü gözü ıslak başları eğik benim hep oldugum gibi." :th_dead:

Yorum

İşleniyor...
                              X