Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hastaneye yatan var mı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: fatih_baba58 View Post
    ben daha dün cıkdım hastaneden erenköyde yattım 9 kere ektye girdim pek bi degisme olmadı hastanede yatmak ayrıca sıkıcı olabılır
    Hangi sorun için hastaneye yattın?

Yorum

depresyon için yattım ekt gördum pek faydasını göremedım

Yorum

ben daha dün cıkdım hastaneden erenköyde yattım 9 kere ektye girdim pek bi degisme olmadı hastanede yatmak ayrıca sıkıcı olabılır
        EKT hangi durumlarda yapılıyor depresyonda.

Yorum

ilaça cvp vermeyen veya ıntıhar rıskı olan acil vakalarda uygulanır genelıkle ama bende bı işe yaramadı

Yorum

ilaça cvp vermeyen veya ıntıhar rıskı olan acil vakalarda uygulanır genelıkle ama bende bı işe yaramadı
            Hafıza kaybı oluyormuş sanırım. Hafızan nasıl?

Yorum

Bugün Bakırköy’deki doktorum hastanede bir süre yatarak tedavi görmemi tavsiye etti. İstemeyince bu tavsiyeyi kabul etmediğime dair kağıt imzalattı.

Bu konuda kararsız kaldım. Fikir değiştirip bir süre yatarak tedavi görsem nasıl olur acaba? Daha önce Bakırköy’de veya başka bir hastanede deneyimi olan var mı? İşe yarıyor mu, tedavi ortamı nasıl?

Fikri olan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. İki cümle bile yazsanız çok makbule geçer. Özellikle de Bakırköy'de deneyimi olanlar ve memur olanlar…

Yorum

bakırköyde depresyon veya bipolar nedeniyle yatarak tedavi görenlerden durumu biraz daha ayrıntılı anlatmalarını bekliyorum arkadaşlardan...

hemşireler hastabakıcılar nasıl, doktor ilgisi yeterince var mı, ortam pis mi, odalarda kaç kişiyle kalınıyor geceleri, ne bileyim biraz anlatın yahu... sır mı bu nedir kimse Bir şey paylaşmıyor???

Yorum

Özel msj ayarlarını değiştirirseniz msj atabilirim size.

Yorum

özel mesajlara açık değil mi hesabım? baktım da bir engel yok gibi görünüyor, ama gene bakıyorum hemen...

Yorum

Özel msj attım size.

Yorum

evet özel mesaj alabiliyorum artık, ben de iki mesaj gönderdim size...

Yorum

İşleniyor...
                        X