Duyuru

Collapse
No announcement yet.

canım hiçbir şey yapmak istemiyor :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
    Özellikle hergün duş almanı tavsiye ediyorum kendini daha dinç ve enerjik hissedersin, ben öyle yapıyorum
    Ben haftada bir duşu bile zorla alıyorum aslında son yıllarda çok bakımlıydım makyaj yapmadan sokağa çıkmazdım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
      Ben haftada bir duşu bile zorla alıyorum aslında son yıllarda çok bakımlıydım makyaj yapmadan sokağa çıkmazdım...
      Birazcık zorla kendini zamanla alışkanlık haline gelecektir.... makyajda da yap sana moral verir güzel olduğunu görünce ben makyaj yapmadan sokağa bile çıkmam , kendimi güzel görmek hoşuma gidiyor...
      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

kesinlikle Kattre'ye katılıyorum.. makyaj insana moral oluyo hatta makyaj yapmış güzel bayan fotolarına bakıp ilham alıyorumbende aynılarını yapmaya çalışıyorum..

Yorum

yüzlerce liralık makyaj ürünlerim var. En pahalısından en profesyoneline kadar... Nerden baksanız 1aydır makyaj yapmak istemiyorum. Canım istemiyor. Bir şey ruhumu emdi. Sadece bedenim kaldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
            yüzlerce liralık makyaj ürünlerim var. En pahalısından en profesyoneline kadar... Nerden baksanız 1aydır makyaj yapmak istemiyorum. Canım istemiyor. Bir şey ruhumu emdi. Sadece bedenim kaldı.
            Bırakma kendini hkayac, herşeyin kolayına kaçıyorsun yapma böyle lütfen biraz mücadele et kendinle, kendinle barış artık canım ....
            GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
              Bırakma kendini hkayac, herşeyin kolayına kaçıyorsun yapma böyle lütfen biraz mücadele et kendinle, kendinle barış artık canım ....
              Yine en dibe vurdum sanırım. Bundan çıkar mıyım bilmiyorum.

Yorum

bir diğer önerim film izle yada roman oku bana terapi olur bunlar:3:

Yorum

cymbalta kilo aldırıyor mu bu konuda bilginiz var mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: joyelf View Post
                    cymbalta kilo aldırıyor mu bu konuda bilginiz var mı?
                    bugün ikinci kez içtim... Bilemiyorum. Okuduklarıma göre aldırmıyormuş ama...

Yorum

İşleniyor...
                    X