Duyuru

Collapse
No announcement yet.

canım hiçbir şey yapmak istemiyor :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• canım hiçbir şey yapmak istemiyor :(

son 1-2 haftadır canım hiçbir şey yapmak istemiyor. duş yapmak, diş fırçalamak bile zor geliyor. hatta çok zorda kalmadıkça bunları yapmıyorm. sanki birisi içimden enerjimi, ruhumu emip aldı... oturduğum yerden kalkmak bile zor. uzunca bir süre düşünüp kalkmam gerektiğinin farkına varmam ve karar vermem gerekiyor. kimse bana bir şey söylemesin, istemesin, bakmasın, bütün bunlar işkence gibi... hiçbir şey istemiyorum...

bu durumlarda daha dikkatli olmak gerekir htc bu ruh haliyle hiç bir işe kalkışma....bende kötüyüm enfeksiyon vücudmu halsizleştirdi iyice iştahda yok 3 gundur....

Yorum

kollarımda ve bacaklarımda da güç kalmadı... merdiven bile çıkamıyorum dizlerim kesiliyor, bacaklarım kırılacak gibi geliyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
        kollarımda ve bacaklarımda da güç kalmadı... merdiven bile çıkamıyorum dizlerim kesiliyor, bacaklarım kırılacak gibi geliyor...

depresyona girmişsin galiba...

Yorum

zaten depresyon tedavisi görüyorum yeni bir doktora gittim. citol+sülpir i kesti... cymbalta ya başladım bu gün... bakalım ne işe yarayacak...

Yorum

bir süre sonra toplanırız....ama iyi olsam ne yazar ki bundan sonra....

Yorum

bendede bugun öyleydı sanırım rahtsızlancam yıne
              Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
              sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

cymbaltaya başladıysan artı enerji düşünme bende geçen sene kullandım atağımın tekrar etmesiyle bu senede birkaç aydır içiyorum feci güzel bir ilaç çok enerjik hissettiriyor sorunlara dalıp kendini koy vermektense yüzeysel bakmana yardımcı oluyor. şuanda sevgi kelebeği gibiyim inş sizde en kısa sürede bu enerjiyi hissedersiniz.
                Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

zaten depresyon tedavisi görüyorum yeni bir doktora gittim. citol+sülpir i kesti... cymbalta ya başladım bu gün... bakalım ne işe yarayacak...
                  kronikleşmiş olabilir....yani şu doğrudur ilaçları doktorun tarif ettiği şekilde kullanmak ve ek olarakda biraz sabır ve mucadele gerektiren bir illettir bu...
                  Last edited by dıskokralı; 25-05-2012, 12:52 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dıskokralı View Post
                    kronikleşmiş olabilir....yani şu doğrudur ilaçları doktorun tarif ettiği şekilde kullanmak ve ek olarakda biraz sabır ve mucadele gerektiren bir illettir bu...
                    yeni yeni fark ettiğim bir şey var ki... ben bu illetle liseden beri mücadele etmeye çalışıyormuşum... yani 18 yıl olmuş aşağı yukarı bir ömür nerdeyse... o zamanlar kişiliğim böyle sanıyordum.. bana farklılık kattığını düşünüyordum...

ilacı doktorun dediği gibi kullanıyorum. anladığım kadarıyla doktor bende bipolardan şüpheleniyor...

Yorum

aynı sorun bendede var yıkılan hayallerdenmi kırılan onca kalpten mi yoksa kendi tanrı sananlardan mı ?
                      İşin en kötü yanıdaaa bıraktığınn yerdeyim...
                      hayat bana boş olmayan birşeyler söyleeee
                      anlamaz kii hiçbiriii hiç bişeyyy....

Yorum

yeni yeni fark ettiğim bir şey var ki... ben bu illetle liseden beri mücadele etmeye çalışıyormuşum... yani 18 yıl olmuş aşağı yukarı bir ömür nerdeyse... o zamanlar kişiliğim böyle sanıyordum.. bana farklılık kattığını düşünüyordum...

ilacı doktorun dediği gibi kullanıyorum. anladığım kadarıyla doktor bende bipolardan şüpheleniyor...

teşhisi pek önemseme hemen hemen yakın belirtiler gözlenir zaten...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dıskokralı View Post
                          teşhisi pek önemseme hemen hemen yakın belirtiler gözlenir zaten...
                          kesin olarak teşhis koymadı zaten... bana sorduğu sorularddan anladığım kadarıyla böyle bir şüphesi var. önce depresif halini düzeltelim dedi... çok ağır bir durumdasın dedi... sanırım biraz toparladıktan sonra durumu değerlendirecek... aklıma takılan her şeyi deftere yazdım bu gün... doktora gidince hepsi hakkında sorular soracağım.

Yorum

kesin olarak teşhis koymadı zaten... bana sorduğu sorularddan anladığım kadarıyla böyle bir şüphesi var. önce depresif halini düzeltelim dedi... çok ağır bir durumdasın dedi... sanırım biraz toparladıktan sonra durumu değerlendirecek... aklıma takılan her şeyi deftere yazdım bu gün... doktora gidince hepsi hakkında sorular soracağım.

mevcut hastalığa depresyonda eklenmiş diye anlaşılıyor....eğer öyleyse doğrudur önce depresyonu kaldırmak lazım ortadan depresyon tabloyu ağarlaştırıyor....ama kökeninde ne vardır acaba....hiç ailede varmı bu tip rahatsızlıgı olan birileri bipolar şizofren depresyon pa bilmem ne...tylolhot içicem çok bitkinim bildiğin gibi değil...

Yorum

ailede bildiğim kadarıyla yok. kuzenim anksiyete tedavisi gördü. anneannem de 7-8 yıl önce depresyon tedavisi gördü. doktor bunları da sordu zaten...

kendini sıcak tutmaya çalış, ılık şeyler iç.. adaçayı iyi geliyor boğaz enfeksiyonlarında...

Yorum

İşleniyor...
                              X