Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Depresyondan cıkamıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Depresyondan cıkamıyorum

Slm arkadaslar uzunca bı suredır kronık denılebılecek derecede depresyondayım.en son erenköye yattım 9 seans elektrosok oldum gene faydası olmadı.bugune kadaar paxil 40 mg lustral 100 mg prozac 40 mg citoles 20 mg kullandım.bıkac antıdepresan daha kulllandım ama unuttum adlarını.bunlardan sadece citoles 20 mg bıraz bana mutluluk vermısdı.dusuk doz antıdepresanlara dayanıklı bı bunyem var illa yuksek doz olacak.en son gıtttıgım erenköyde abılıfy 30 mg seroguel 300 mg nervıum 5 mg cıtoles 10 mg veerdı.dusuk doz antıdepresanlara yanıt vermedıgıımı söledıgıım halde 10 mg cıtoles yazdılar.aslında kullanmadıgım bıkac ilac var efexor ve cymbalta adlı ilaçların bana iy gelcegıne dair ıcımde bı his var.doktora sölıcem citolesın yanına ek bı antıdepresan daha yazsın

ben cymbalta ya yeni başladım. Öncesinde lustral 100mg ve citol 40mg kullanmıştım. Citol 20mg bende de işe yaramamIştı. Cymablta yı da doktor ilk 1 hafta 30mg vermişti ama ben 5 gün zor dayandım. Öleceğimi sandım. Şimdi 60mg içiyorum daha iyiyim

Yorum

cymbaltayıda deneyin derim enerji veren sorunlara karşı daha dayanıklı kalmanızı sağlayabilen bir ilaç daha önce olmadığım kadar huzurlu ve mutluyum. ama bunu lütfen doktor kontrolünde yapın
      Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

ya neden benım konularıma az yorum yapılıor anlamadım gitti

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Milaa View Post
          cymbaltayıda deneyin derim enerji veren sorunlara karşı daha dayanıklı kalmanızı sağlayabilen bir ilaç daha önce olmadığım kadar huzurlu ve mutluyum. ama bunu lütfen doktor kontrolünde yapın
          1,5 haftadır kullanıyorum bana hiç enerji vermedi. Yanında modiodal da almama rağmen bütün gün uyukluyorum. Az önce seni öldürürüm diye babamın üstüne yürüdüm. Sonra kapıyı yumrukladım. Sol elim morardı.

Yorum

neden bu kadar ilaç kullanmaya heveslisiniz ... işin özü rahatsızlığınızı kabullenmek bu benim rahatsızlığım o benden ayrılana kadar beraberiz.... onu kendimden soğutmalıyım çünkü iyi bir arkadaş değil bana zararı var... diye düşünebilmek lazım... sonrasında onu kendinizden soğutmanın yollarını arayabilirsiniz kafanızda somutlaştırın rahatsızlıklarınızı yoksa mücadele ilaç içeyimde geçsinle olmuyor... rahatsızlığa göre bir antidepresan yeterli hem beyninizi uyuşturuyorsunuz hemde karaciğerinizi tüketiyorsunuz bunu kendinize reva görmeyin...

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Çok fazla ilaç da insanı depresyona sokuyor....
              GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

2.5 mg ativan kullanımı doktorunuzun ayarlıyacağı dozda başarılı olabilir.yeşil reçeteli bir ilaç doktorunuzun yazması lazım.buspon denediniz mi antidepresan olarak?

Yorum

ativan deılde rivotril bana iy gelıodu onuda yazmıollar.busponda denedıım bı faydaasını görmedım

Yorum

İşleniyor...
                  X