Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sigarayi biraktiktan sonra baslayan depsyon

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sigarayi biraktiktan sonra baslayan depsyon

Alti sene oldu koskaca alti sene hala duzelemedim. Alti senedir antidepresanlar kullaniyorum. Arkadaslar varmi aranizda sigarayi biraktiktan sonra depresyona giren ? Ne yapiyo bu sigara.. Bunu verdigi zararlar biraktiktan sonra duzelmiyormu zamanla ? Tekrar baslasam duzelirmiyim acaba ?

nikotin de antidepresan etki yapabilen bir kimyasal. bence sigaranın verdiği bir zarar değil. bence sende depresyon problemi varmış ve nikotin iyi gelmiş. nikotini bırakınca da yerine başka bir şey koymak gerekmiş.
    nikotin bazı sosyal fobi vakalarına bile iyi gelebilen bir kimyasal.

Yorum

Tekrar sigaraya baslasam duzelirmiyim sence ?

Yorum

bunu kimse bilemez. bence antidepresana devam et. ben 19 yıldır kullanıyorum. çok memnunum.

Yorum

Sigarayı 2-2,5 sene kadar bırakmışlığım var.
          Şimdi içiyorum ama yine bırakacağım. Yürümek, koşmak, her şey bambaşka...

Bana kalırsa hiç başlama. Uğraşacak bir şeyler bul. Ben kendimi extreme sporlarla oyalıyordum

Yorum

Valla depseyonun gececegini bilsem tekrar baslarim sigara icerken cok mutluydum huzurluydum sosyaldim kendime guvenim vardi... En azinda iyi yasar cabuk ölurum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post
              nikotin de antidepresan etki yapabilen bir kimyasal. bence sigaranın verdiği bir zarar değil. bence sende depresyon problemi varmış ve nikotin iyi gelmiş. nikotini bırakınca da yerine başka bir şey koymak gerekmiş.
              nikotin bazı sosyal fobi vakalarına bile iyi gelebilen bir kimyasal.
              sigarayı bırakma kararı almıştım hatta bırakmştım bile ama bu nikotin benide bozmasın.bende antidepresan kullanıyorum.depresyondan hiç çıktığım yok zaten daha ne zararı olabilirkiama varya sizin bu yorumunuz resmen sigaraya teşvik gibi.
              Aşk başlamadan güzel,
              Kalplerde heyecan
              Bakışlarda korku olduğu zaman güzel...
              Birbirimize sezdirmemek için çırpınış,
              Başkaları görmesin diye çabalayış,
              Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman...
              Aşk başlamadan güzel....

Yorum

İşleniyor...
              X