Duyuru

Collapse
No announcement yet.

risperdal ,anafranil ve prosac kullanan varmı.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• risperdal ,anafranil ve prosac kullanan varmı.

arkadaşlar risperdal,anafranil ve prosac üçünü birden kullanan varmı.varsa yorumlarınızı yazarmıısnız.ben okb ve depresyon tedavisi goruyorum.risperdal ve anafranili doktor verdi ama prozacı kendim aldım.bu üçlü işe yararmı.prosacı almaya başladıktan sonra sanki kendimi daha iyi hissediyorum.ama doktorun haberi yok.lütfen yargılamadan doktor kontolu olmadan ilaç alma demeyin .bunun riskli olduğunu biliyorum.bunun dışındaki yorumlarınızı bekliyorum
    Aşk başlamadan güzel,
    Kalplerde heyecan
    Bakışlarda korku olduğu zaman güzel...
    Birbirimize sezdirmemek için çırpınış,
    Başkaları görmesin diye çabalayış,
    Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman...
    Aşk başlamadan güzel....

Dostum ben risperdal kullanıyorum, risperdali doktor size ne için verdi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güven View Post
      Dostum ben risperdal kullanıyorum, risperdali doktor size ne için verdi?
      okb ve depresyon için .anafranille kombine olarak
      Aşk başlamadan güzel,
      Kalplerde heyecan
      Aşk başlamadan güzel....

Yorum

Prozac kullandım önceden, sftye yzılıyor genelde biliğim kadarıyla, olumlu etkisi olabilir, yan etkisi iktidarsızlık yapabilir..
        3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
          Prozac kullandım önceden, sftye yzılıyor genelde biliğim kadarıyla, olumlu etkisi olabilir, yan etkisi iktidarsızlık yapabilir..
          dostum iktidarsızlık zaten antispskotik olan risperdal yapıyo ama prosacı 1 ay oldu alıyorum .yan ekisi olmadı bu konuda.
          Aşk başlamadan güzel,
          Kalplerde heyecan
          Aşk başlamadan güzel....

Yorum

Bende 60 mg prozac kullanıyorum depresyon için ama yan etkileri çok fazla .....
            GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
              Bende 60 mg prozac kullanıyorum depresyon için ama yan etkileri çok fazla .....
              ne gibi yan etkiler oldu sende?
              Aşk başlamadan güzel,
              Kalplerde heyecan
              Aşk başlamadan güzel....

Yorum

Arkadaşım netten yaptığım araştırmayla ve iki tane pskiyatristin sözüyle anafranilin okbde temel ilaç olduğunu öğrendim. Okb için sadece anafranil kullanmıştım 225mg dozda. İlaç biraz hantallık yapıyordu ama daha sonraları çok faydası oldu dikkatimi toplayabiliyordum farkındalık duygum vardı beynim sürekli hayallere dalmıyordu. Ben o aşamaya gelinceye kadar doktora bir kaç kez ilacı bırakmak istediğimi söylemiştim ama hepsinde de ben bu ilaca güveniyorum bırakma demişti sonunda doktorun dediği çıktı ilaç dozu artırdıkan bir kaç ay sonra etkisini göstermişti. Anafranil okbde en etkili ilaçtır emin olabilirsin tabi herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir.
                Last edited by enerji528; 05-06-2012, 10:41 PM.
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                  Arkadaşım netten yaptığım araştırmayla ve iki tane pskiyatristin sözüyle anafranilin okbde temel ilaç olduğunu öğrendim. Okb için sadece anafranil kullanmıştım 225mg dozda. İlaç biraz hantallık yapıyordu ama daha sonraları çok faydası oldu dikkatimi toplayabiliyordum farkındalık duygum vardı beynim sürekli hayallere dalmıyordu. Ben o aşamaya gelinceye kadar doktora bir kaç kez ilacı bırakmak istediğimi söylemiştim ama hepsinde de ben bu ilaca güveniyorum bırakma demişti sonunda doktorun dediği çıktı ilaç 4-5 ay gibi etkisini göstermişti. Anafranil okbde en etkili ilaçtır emin olabilirsin tabi herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir.
                  evet haklısın anafranil okb de en etkili ilaç genelde risperdalle birlikte verilir.bu doktor soylemişti.ama nedense bende tam verim alamadım.4 ay oldu neredeyse başlayalı.şunu diyecem seni takıntıların nelerdi öğrenebilirmiyim.istersen özel at istersen buraya yaz.
                  Aşk başlamadan güzel,
                  Kalplerde heyecan
                  Aşk başlamadan güzel....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bayraktar89 View Post
                    evet haklısın anafranil okb de en etkili ilaç genelde risperdalle birlikte verilir.bu doktor soylemişti.ama nedense bende tam verim alamadım.4 ay oldu neredeyse başlayalı.şunu diyecem seni takıntıların nelerdi öğrenebilirmiyim.istersen özel at istersen buraya yaz.
                    Benim davranışsal hiç bir takıntım yoktu aşırı derecede dalgınlık vardı odaklanamıyordum karşımdaki kişiyi dinlemekte zorlanıyordum anafranil buna iyi geldi. Anafranili ben ilk 5-6 ay düşük dozda kullandım etki etmedi daha sonraki aylar dozu 225mg a kadar artırınca etkisini göstermişti.
                    Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                      Benim davranışsal hiç bir takıntım yoktu aşırı derecede dalgınlık vardı odaklanamıyordum karşımdaki kişiyi dinlemekte zorlanıyordum anafranil buna iyi geldi. Anafranili ben ilk 5-6 ay düşük dozda kullandım etki etmedi daha sonraki aylar dozu 225mg a kadar artırınca etkisini göstermişti.
                      ben 150 mg kullanıyorum.risperdalde 1 mg alıyorum.birde ben kendi kafamdan prosac alıyorum.
                      Aşk başlamadan güzel,
                      Kalplerde heyecan
                      Aşk başlamadan güzel....

Yorum

risperdal kullanmaya basladım şiddete karsı asırı egılımım rısperdalın bu konudakı katkısı nedır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nedenboyle View Post
                          risperdal kullanmaya basladım şiddete karsı asırı egılımım rısperdalın bu konudakı katkısı nedır
                          risperdal psikotik bir ilaçtır genelde davranışsal problemler uzerine etkilir.anafranille kombine edildiğinde maxsimum verim alınıyor.zihin karışıklı,şüphecilik,saldırganlık,sosyal çekingenlik gibi durumlarda etkili olduğu prokpektüsünde yazıyo..
                          Aşk başlamadan güzel,
                          Kalplerde heyecan
                          Aşk başlamadan güzel....

Yorum

risperdal hakkında hiç iyi şeyler söylemiyorlar, çoğu ülkede yasaklanmış.Beyin kanaması geçirenler ve ölenler olmuş bu ilaç yüzünden.bende kullanıyorum Allah sonumuzu hayır etsin.

Yorum

Anafranilin yanında kontrolsüz şekilde prozac kombinesinin sebebi nedir acaba,çok nadir de olsa serotonerjik sendrom denilen ölümle bile sonuçlanabilen risk mevcut özellikle de prozac gibi yarılanma ömrü uzun bir ilaç bıraksanız bile etksinden zor kurtulursunuz,bu tarz kombinelerden uzak durun şu anki otoriteler tek ilaçla tedaviden yanadır.

Yorum

İşleniyor...
                              X