Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendimden kaçmak istiyorum???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kendimden kaçmak istiyorum???

benle dertleşecek kimse yokmudur şu forumda???????

Bayansan ben dahil bütün erkekler dertleşmeya hazır, erkeksen yaşın kaç konu ne?
    Her şey güzel olacak...

Yorum

herkesin derdi var sen derdini yaz isteyen cevap yazar
      Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
      sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

derdin ne ?

Yorum

sen anlat dinleyen bulunur ... dertlerini sırala yeter ki

KuzuZade
          Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
          BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
          Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

ben kendimi kaybettim ben kişiliğimi kaybettim ben herşeyi kaybettim ben aptalım aptalım aptalımmmm depresyon+pisşkotik bozukluk teşhisim ben ben kahrolası ben artık ruhum bile yok benim herşey boşluk herşey ben kayboldum bu mavi gezegende

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ÖlümüArıyorum View Post
              ben kendimi kaybettim ben kişiliğimi kaybettim ben herşeyi kaybettim ben aptalım aptalım aptalımmmm depresyon+pisşkotik bozukluk teşhisim ben ben kahrolası ben artık ruhum bile yok benim herşey boşluk herşey ben kayboldum bu mavi gezegende
              düşünce ve rahatsızlığını birleştirmekle büyük hata yapar bir insan ... rahatsızlık var bu kesin tabiki uzman görüşüne göre kesin diyoruz, yoksa belkide o rahatsızlık sende yoktur. somut kabul ediyoruz bu bende var diyoruz kabul ediyorsak olumsuz etkileride olabileceğini biliyoruz çünkü belirtileri belli bizi etkileyecek... ama düşüncelerimizin tüm bu rahatsızlıklarla alakası yok düşüncelerimiz sayısal loto fanusunda dönen toplar gibi aklımızda varolur topun yolundan ön safa geçer ve biz üstünde yazanı uygularız. rahatsızlık bir cebinizde dursun düşünceleriniz diğer cebinizde birbirine karıştırmayın onları... her hangi bir durumda rahatsızlıgınız sizi engelliyormu takılmayın bu duruma zaten öyle şeyler yapacağını biliyorsunuz... siz düşüncenizi hep yüksek moral seviyesinde tutun ... o durumla başederken bir rekabet içine girdiğinizi göreceksiniz rahatsızlığınız doğası gereği olumsuz engel çıkaracak düşünceleriniz tam tersi o işi oldurmaya çalışacak böylelikle rahatsızlığınız ve düşünceleriniz rakip olacak rekabet başlatın buna ihtiyacınız var, sakın düşüncelerinizi rekabetten çekmeyin rahatsızlığınızı güçlendirirsiniz...

KuzuZade
              Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
              BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
              Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İşleniyor...
              X