Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paranoyamı gerçek mi ? İçeri bakın hak vereceksiniz bana

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• warez
    adlı üyemiz Paranoyamı gerçek mi ? İçeri bakın hak vereceksiniz bana konusunu başlattı

Paranoyamı gerçek mi ? İçeri bakın hak vereceksiniz bana

Düşünün...

Kız arkadaşınız var, ve özlemişsiniz ama sevgili değilsiniz.Yani karmaşık bi durum beraber takılıyosunuz eskiden sevgilisiniz. ama şimdi sevgiliden farkınız yok.onun sevgilisi oluyor bazende sizin. ama memlekete geldiğinizde hep birliktesiniz vakit geçiriyorsunuz..

Facebook'a ileti yazıyorsunuz , özleminizi vs. hatta bi süre sonra facebookta online iken size yazmadığı için öfkelerinizi. Sonra cevap yazmadığı için ona ima edercesine iletiler...

Sonra ileti geliyor...

Fuck you brain

Duvarda görüyorsunuz.

Ve msj atıyorum , banamı ?

cevap geliyor....

Neden herşeyi üzerine alınıyorsun , alakası yok !

---------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdi paranoyamı buuuu yoksa gerçek mi allah aşkına biri açıklamada bulunsun , son 2 3 gündür çoğu arkadaşımda aynısını yaşıyorum.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Psikolojik sıkıntıya değinecek olursak

1)bipolar dediler
    2)depresyon dediler
    3)mmpi sonucuna göre üniversite uzman psikoloğumuz PARANOİD ŞİZOFRENİ dedi ( ama hasta olduğuna inanmıyorum sadece senin semptomların hastalığa uyuyor dedi )

İlaçlar : atarax , anafranil SR 74 , modiodal , rileptid ( şimdiye kadar . şimdi hepsini bıraktım çünkü hayatımdan bezdirdiler )

Ataklar : kendime sürekli zarar verirdim sinirlendiğimde ama artık kendimi tutabiliyorum. bazen çok zorluyor ama 1 senedir kendime hiç zarar vermedim bir kaç küçük girişim haricinde...
    Last edited by iyimser; 26-06-2012, 11:28 AM.

• BeyZade
    replied
    bipolarlı olanlar genelde kendini hissetmek ister kesme olayı o yüzdendir ama bu her şeyi üzerine almada bipolardan kanımca doğru ilaç kullanmamışsın kullanırsan seni rahatlatacaktır...

Leave a comment:

• mustafakartal
    replied
    en iyisi facebook kullanma. facebook insanlara kafayı yediriyor.

Leave a comment:

İşleniyor...
X