Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlk kez size anlatıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İlk kez size anlatıyorum

Öncelikle herkese merhaba.Bu üyeliği sırf artık içimde tutamadıklarımı birilerine anlatmak için aldım diyebilirim.Konu ne mi ? Malesef aşk...
    aslında kafamda binlerce kelime var.Hepsini nasıl anlatacağımı bilmiyorum içimden geldiği gibi yazıcam artık.
    Ben liseye giden sıradan bi Türk genciyim.3 yıldan beri inatla istediğim okulu açık ara tutturdum ve tercihlerime de sadece 2 okul yazdım.Aslında şehrimdeki tüm okullara girebiliyodum ama yazmadım.Çooooook pişman oldum sonra.Çünkü sınıfımdaki bi kıza aşık oldum.Çok utangacım demiştim ya beni tanımadığınızı bildiğim halde şuan bile kıpkırmızıyım.İlk kez aşık oldum.Aşık olduğumu nasıl anlarım diye tek tek sitelere bile baktım ama besbelli yanii.Hani herkes der ya onu görünce kalbin yerinden fırlayacak gibi olur diye aynen öyle.Utanıyorum,sıkılıyorum,çekiniyorum,kalbim çok hızlı çarpıyo...
    Hakkında her şeyi biliyorum.Facebook fotoğraflarını bilgisayarıma indirdim ama bunu neden yaptığımı ben de bilmiyorum.En sevdiği kitabı , en sevdiği filmi, rengi, doğum tarihini, mezun olduğu okulu ve aklıma gelmeyen çok şeyini biliyorum.
    Bi fotoğrafının altına ''E...'' yazmış o E' nin kim olduğunu bulmak için çabaladım durdum.Fotoğraflarını beğenenlerden E harfiyle başlayan erkeklere baktım tek tek orda bulamayınca sınıfta aralarında konuşurken dinledim ve öğrendim. Sonra o E ' nin nasıl biri olduğunu öğrenmek için gezdim okulu ve buldum sonunda.Sövdüm içimden.Bildiğim tüm küfürleri saydım.
    Hayallerimde,rüyalarımda hep o var ama onun haberi yok.He şunu da söyliyim. Hiç konuşamıyorum onunla,çekiniyorum çünkü.Sınıfta herkesle muhabbetim çok iyi ama onla sadece merhaba-merhaba,günaydın,günaydın yani.saçma sapan fikirler geliyo aklıma. yani ne biliyim mektup yazıp ismimi yazmadan çantasına koyayım,fake hesap alarak söyliyim falan gibi.İyice saçmaladım artık.
    Biraz ondan da bahsediyim.O, hani şu her gördüğü karşı cinse '' ooohaaa çok yakışıklıııı'' diye biten ergen kızlardan biri.Normalde nefret ederim böylelerinden,Allah düşmanıma vermesin ama derler ya gönül bu ota da konaaar,...
    Hiç kimseye bahsetmedim ona aşık olduğumu ama bunaldım artık böyle bi site olduğunu görünce anlatmak istedim.Ve bunu yazdığımdan beri 10 dakika geçti ''paylaşsam mı, paylaşmasam mı '' diye bekliyorum.
    Yazı biraz uyumsuz olabilir, cümleler kaymış olabilir ama içimden geldiği gibi hızlı hızlı yazdım ondandır yani affola.

neden kıza gidip açılmadın bunun için arkadaş falan araya koyabilirsin
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

beni bu kadar biri araştırmışmıdır acaba söylemeden ) bence git ve söyle o utangaçlık geçici bişey. cesaret gerekli başka birşey değil. en azından olup olamayacağını öğrenirsin ona göre yolunu çizersin. ya da uzaktan uzaktan izlersin hayatına girenleri

Yorum

Off şuan kıpkırmızı oldum çok utandım ya :9:
        ona söylemeye korkuyorum.Aslında ona söylesem sadece o bilse tamam da herkese anlatması çok korkutuyo beni

Yorum

göze almalısın bu kadar seviyorsan

Yorum

Kızın bütün özelliklerini bildiğine göre neyden hoşlandığınıda biliyorsundur madem direkt çıkıp söyleyemiyorum ama vazgeçemiyorum diyosan farklı yöntemler uygulayabilirsin mesela eğer kaabiliyetin varsa ve onunda bu tarz şeylere ilgisi tabi her gün mektup şiir güzel söz yazabilirsin isimsiz adına gönderilen mektuplar herkeste bi merak uyandırır kim ki bu ya diye zamanla bekler bile yazsa keşke diye veya bunu bilgisayardanda yapabilirsin çoçuk gibi diyebilirsin ama karşısına çıkıp söyleyemiyorsan pek bi çare yok gibi ama en doğrusu çıkıp söylemek bi cesaret ayrıca bütün okula yayabileceğini düşünüyosan bence doğru kişi değildir insan kendini sevene saygı duyabilmeli dimi

Yorum

ah ah bende böyle erkekler filmde olur sanıyordum ilkler her zaman zor oluyor ama bir kre yaptın mı alışkanlık yapıyor vallahi hemde açılınca gerçekten rahatlıyorsun oh be diyorsun içimde tutmamda hataymış diyorsun olsun veya olmasın ama söyle ve kurtul şarkıda da dediği gibi

Yorum

Önce biraz samimiyet arttırıp.Direk seni seviyorum aslında boyle boyle yerine onu tanımaya çalışsan hafif hafif durumunuzda belli etsen.Ama bu sırada hafif seviyeli olmayı deneseniz sonrasında günümüz kızları gibi yakın görüp kanka moduna girmeden tepkilerinizi ölçesiniz bu korkunuzdanda kurtulmuş olursunuz diye düşünüyorum.

Yorum

Sana tavsiyem rahat ol.Kızlar rahat insanlardan hoşlanır.Onu sevdiğini belli etme rahat rahat konuş.Espri yap , ortamlarda takıl.Çevre edin.Kızlar tanınan ve sevilen kişilerden hoşlanır.En önemli şeyler ona aşık olduğunu hissettirme çünkü çoğu erkek bilmez ama kızlar kendi aralarında yarışırlar bu bana aşık bu bana aşık diye.Oyuncak olursun.Belli etme kıza . Espri yap , Ortamda takıl , çevre edin , bakımlı ol , güzel giyin özellikle ayakkabıya çok dikkat ederler.Onunla sıradan biriymiş gibi konuş ama içini dökme benim adım şu soy adım şu şurda doğdum diye germe kızı direk.Gizemli ol biraz.Gizemlileri karizmatik bulurlar.Dediklerimi yaparsan bence garanti başarırsın.Parfümü unutma sakın.Tabi bu söylediklerim ilk tanışma için kızla günaydından ileri git biraz onu sıkmıcak şekilde hoşlandığı şeylerden konuş.Sıkılırsa direk uzaklaş hoşçakal deyip.Bunları yapıp tanıştıktan sonra kıza özel olduğu hissi verebilirsin ama abartma ... Böyle aşk mektupları , üzerine sarılmalar , kızın kitaplarını toplamalar , habire iltifat edip peşinde koşma türünde değil.Kız daralır.Hafif şekilde iltifat et ona birazcık olsun özel olduğu hissini ver.Kız karşılık vericektir mutlaka , az çok anlıyorum.
                  Last edited by HipHop-59; 06-03-2013, 09:06 PM.
                  Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Yorum

erkekler neden ayrı gezegendir sorusunun ceavını almış oldum su anda benden yasca kucuk olan bırınden ))

♏ Bir insanı melek diye sevmek budalalıktır. insanları, bütün pislikleri, hırsları ve zayıflıkları ile sevebilmek kahramanlıktır.''

Yorum

İşleniyor...
                    X