Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YardımLütfen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• YardımLütfen

Merhaba arkadaşlar.Biraz uzun ama kızmayın lütfen
    Ben 16 yaşında bir erkeğim . benim için önemli başkası için saçma olabilecek sorunlarım var.Çok kötü günler geçirdim nerden ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum.
    Benim bir dert ortağı arkadaşım yok.Sanırım çok asosyal birisiyim mahallede tanıdığım yok fakat okul açıkken bir grup arkadaşımla gidebileceğim her yere gittim gezdik dolaştık eğlendik .Gezdiğim arkadaşlarımın kötü huyları yok fakat ben tam anlamıyla gerçek arkadaş istiyorum.Her zaman yanımda olan fakat yok.
    Konuşmamda biraz sorun var İnsanlar konuşmaya başladığında onlara katılmak istiyorum Birisi benle konuştuğunda ne diyeceğimi bilmiyorum Çok saçma cümleler ağzımdan çıkıyordu Sanırım bu sorunu kitap okumakla biraz aştığımı düşünüyorum okul açıldığında göreceğim.
    Takıldığım arkadaşlarım ve kızlar yakışıklı olduğumu düşünüyor bazı kızlarda ''geniş omuz olduğumu,üçgen olduğumu söylüyor''Fakat yakın olduğum bir kız yok. Telefonumda 2-3 kızın numarası var. Sanırım saçma şeyler yazıyorum.
    Okulda bir kıza vurulmuştum fakat ona sevdiğimi hemen söylemedim ve hiç bir kızla çıkmamıştım.kıza çok yakın davranıyordum ve arkadaşlarım dalga geçmeye başlamıştı tabi küçük dalgalar ciddiye alınmazdı O kız bana göre çok güzeldi fakat okul arkadaşlarım 'o kız sana göre değil bir kendine bak git S.. çık ' felan diyordu.
    Sevdiğim kız en başta hiç kimseyle konuşmaz sessiz otururdu. Bende o kızla uğraşmaya başlamıştım kötü birşey yapmıyordum (okulun ilk günleri) Sınıfımda ki diğer arkdaşlarımda o kızla uğraşmaya başladı Sevdiğim kızla kaynaşmaya başlamıştım Arada bir bana arkadaşça vuruyordu birşey yapmıyordum.Her şey çok güzeldi .Aylar geçmeye başladı ve sevdiğim kız diğer erkeklerede vurmaya onlarla gezmeye ,uğraşmaya başladı .
    Tabi ben çok kıskanç birisiyim ve kırılgan Kendimi kötü hissetemeye başlamıştım . Sevdiğim kızla telefonla konuşmayada başlamıştık Şubatta sanırım.
    Bazen güne 2 saat konuşuyorduk Bazen gecenin 4 ünde beni uyandırıyor yada ben onu uyandırıyordum . Okulda bana kalem alıyordu bende ona alıyordum .İddiasına giriyorduk hep ben yeniyordum . Evlerimiz yakındı ve dışarda ödev felan buluşuyorduk kitap veriyorduk birbirimize. Fakat okulda diğer erkeklerle çok uğraşıyordu Bazen üşüyorum bahanesiyle onların kazaklarını giyor 2 ders çıkarmıyordu Acayip sinileniyordum Hazirana kadar buna benzer şeyler oldu Ben gitgide kötü oluyordum o ise gitgide mutlu oluyordu (mayıs beni aradığı halde telefonu açmıyordum ve bir kere başka telden arayıp neden açmıyorsun demişti birşey diyememiştim)Kız aşırı mutluydu ve ben bundan rahatsızdım çünkü ben kötüydüm.
    Haziranda tekrardan konuşmaya baladık fakat ben kararlıydım ve tel numaramı değiştirecektim Sadece son günlerde konuşmak istiyordum Ve bir gece 4 te gibi konuştuk konuşma bitmişti ve beni tekraradan aradı kendisini sevip sevmediğimi sordu bende sevdiğimi söyledim o da beni sevdiğini söyledi.
    Al işte okul zamanında o kadar çok sinirlenmiştim şuan unuttuğum kötü şeyler yaşamıştım. Tatile girmiştik buluşuyorduk bazen beni çok sevdiğini söylüyordu fakat ben ona inanmıyordum hayalim gerçek oldu felan diyordu. Eve gittiğimde kendime 'salak mısın olum o kız sana çektirdiklerini unuttun sanırım,sen mutsuzken o başka erkeklerle eğleniyordu'dedim ve kötü oldum.Birbirimize güzel mesajlar atıyorduk.Ama ben kendimi salak yerinde hissediyordum . ve onu deli gibi sevdiğim halde görmek istemiyordum.O beni görmek istiyordu. 13 gün boyunca görüşmedik daha doğrusu görüşemedik bir kaç sorun çıkmıştı telefondanda konuşamamıştık ve bir gün face i açmıştı çok kötüyüm felan diyordu.İnanmıyordum çok kötüyüm , öldüm ben bittim diyor fakat aynı zamanda deli gibi ders çalşıyordu Beni görmek istiyordu buluşmuştuk ve ben onu istemediğimi söylüyordu ve çok kızmıştı.9 gün sonra kursa giderken karşıma çıktı ve yine öyle dedim .Onu hala seviyorum ama bana çektirdiklerinden dolayı hayata küstüm 7aydır mutsuzum.
    Sonra saçma problemlerimin olduğunu düşündüm .asosyal vb vb

Ben ne yapmalıyım ? Okullar açıldığında daha kötü olcağımdan eminim Hayattan çok soğudum.Kıskançlığımı yenemiyorum sadece benim olmasını istiyoum fakat geçmişi hatırlıyorum
    Çevremde saygı kazanmak Çok iyi arkadaşlarımın olmasını istiyorum Etkili konuşmakta dahil.Sevdiğim kızıda tam anlamıyla unutmam lazım Hep kendime zarar veriyorum
    Sert olsada yorumlarınızı bekliyorum

Ailemlede aram iyi değil . Evde boş boş oturuyorum günün bitmesini bekliyorum.Tatil haram bana sanki .Ailecek bir yere gezmeede gitmiyoruz

Yorum

Yaşın çok erken, bu sevgili işlerini çok düşünme, derslerine ve hobilerine odaklan bence.

Ayrıca tabii ki hoşlandığın kız için özel olduğunu hissetmek istemen, onun diğer erkeklerle fazla samimi olmamasını istemen doğal bir şey. Fakat biriyle ilgili hayaller kurmaya başlamadan önce ölçüp tartmanı, o kızın istediğin gibi bir kız olup olmadığını düşünmeni öneririm sana.

Ve 23 yaşındaki bir ablandan sana tavsiye: İnan bana tip o kadar önemli değil. Ama esprili erkeklerden tüm kızlar hoşlanır. Bu yüzden saçmalarsam diye sakın korkma, neden saçmalayacakmışsın. Zeki bir çocuksun sen. Kendinle barışık ve doğal olursan insanlar özgüvenine hayran kalırlar ve seni severler. Ama sen kendini kısıtlarsan, ya saçmalarsam düşüncesiyle susarsan, işte o zaman ezik görünürsün. Ve ezik erkek hiç kimsenin saygısını kazanamaz
      Last edited by ofpuf; 08-08-2012, 10:52 PM.
      forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Akranız bu yüzden ne desem boş Bu forumda çok kaliteli insanlar var sana yardımcı olurlar

Yorum

:sad: Yaptığım bir hobi de yok
          Üzüntüden kendimle ,lgilenmeyi unutmuşum

Yorum

O zaman hemen sevdiğin bir şeyi hobi edin kendine
            forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Bitiş valla tam kulakları çekilecek adamsın.Çok haylazsın.Kilon kaç merak ettim, geniş omuz falan güçlü kuvvetli olmalısın.Her neyse bak şyunu unutma can dostu dediğin arkadaş seni ancak askere gidene kadar yada üniv. denn mezun olup işe başlayana kadar götürür.Yani 16 yaşındaysan 8 sene civarında son kullanma tarihi var.Ondan sonra dost, can arkadaş, yoldaş vs bekleme.Hayat alıp telaşıyla saracak seni ve herkes kendi telaşına düşecek.Kızlar konusunda da sakın benle aynı hatayı yapma.İlk kız ark. 25 yaşında oldu.Bu kadar geç kalma.Annene her yediğin haltı söyle.Babanın da her dediğinden nefret etme, muhakkak haklı yanları var.Eve kapanma.Yürü, dolaş, git bi yere otur çay simit ye, dondurma al sokakta dolaş.Kapanmma eve.Hadi bakalım.Herşey yoluna girer sen merak etme.
              Orjinal yazı sahibi: Bitiş View Post
              :sad: Yaptığım bir hobi de yok
              Üzüntüden kendimle ,lgilenmeyi unutmuşum

Yorum

Allasen bi söyle, hangi burçsun dreamer

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                  Bitiş valla tam kulakları çekilecek adamsın.Çok haylazsın.Kilon kaç merak ettim, geniş omuz falan güçlü kuvvetli olmalısın.Her neyse bak şyunu unutma can dostu dediğin arkadaş seni ancak askere gidene kadar yada üniv. denn mezun olup işe başlayana kadar götürür.Yani 16 yaşındaysan 8 sene civarında son kullanma tarihi var.Ondan sonra dost, can arkadaş, yoldaş vs bekleme.Hayat alıp telaşıyla saracak seni ve herkes kendi telaşına düşecek.Kızlar konusunda da sakın benle aynı hatayı yapma.İlk kız ark. 25 yaşında oldu.Bu kadar geç kalma.Annene her yediğin haltı söyle.Babanın da her dediğinden nefret etme, muhakkak haklı yanları var.Eve kapanma.Yürü, dolaş, git bi yere otur çay simit ye, dondurma al sokakta dolaş.Kapanmma eve.Hadi bakalım.Herşey yoluna girer sen merak etme.
                  Güçlüyüm. Baklava felan onlarda var
                  iyi bir üniversite kazanırsam etrafımda kaliteli düşünen insanlar olur mu?

Yorum

İşleniyor...
                  X