Duyuru

Collapse
No announcement yet.

17 yaşında hayattan bıktım...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 17 yaşında hayattan bıktım...

...........................
    Last edited by 55gokhan55; 03-09-2014, 03:16 PM.

psikoloğa yada psikiyatriyi düşündünmü kendinden bu kadar umutsuz olma bu daha çok çevren yüzünden yazdıklarına bakılırsa
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 55gokhan55 View Post
      Artık hayattan bıktım bunu ergenligin getirdigi bunalim Olarak gorebilirsiniz ama degil. 14 yasindan beri her gun intihar etmeyi planliyorum ama bir turlu o cesareti topluyamadim bu gunlerde bu istedigim agir basmaya basladi...

İstedigim hic bir seye sahip degilim ne 1. Siniftan beri sevdigim kiza ne iyi bir liseye ne iyi bir fiziksel gorunume nede iyi bir aileye. Hayatim boyunca hicbir seyde basarili olamadim aslinda diger kisilerden farkli bir zekam var yazililar gibi Kucuk seylerde basariliyim ama buyuk sinavlarda ne kadar calissamda basarili olamiyorum. Yakin diyebilecegim bir arkadasim yok tek arkadasim iphone'um ve bilgisayarim. Sinif arkadaslarim be cevremdeki kisiler hep dis gorunusumle alay ediyor artik biktim .... Hic sevgilim olmadi(aslinda tipim kotu degil ama kicuk gosteriyorum boyumda uzun sayilir hic bir kiz bana bakmadi bile)

17 yasindayim ama 14 yasinda bi cocuk gibi gosteriyorum (boy olarak degil yuzum kucuk gosteriyor) saat 20.00 dan sonra internet kafeye gittigimde kimlik istiyorlar traji komik degil mi ?

Ben neden dunyaya geldim yaraticinin oyuncagi miyim bu bi lanet mi . Bu dunyaya gelmeyi ben secmedim. Boyle biri daha fazla yasamali mi ... Ben artik dayanamiyorum bitmeyen aile baskisi ve sinav stresi yoruldum bu kucuk yasimda tek cikis ölüm...
      offf offf bu kadar haksızlık yapma kendine, ben de 17 yaşında çirkin bir adamdım kendine güvenmenin yollarını bulalım senle, yazılıda başaran öğrenci sınavlarda yapamıyorsa , heycandan dolayıdır, o da kendine güvenle aşılır.. okul rehberlik öğretmeninle bu sorunu aşarsın, görüntüyse kendine yakıştığına inandığın kiyafetleri seç, ayrıca yüz küçüklüğü avantajdır, kızlar bebek yüzlüleri sever bak düşününce artıların daha fazla.. ölümü de düşünme öyle..
      ........

Yorum

14 yaşında ki bir çocuk gibi yüzün varsa ergen tabiriyle 'baby face'sin. Çevrendekiler seni kıskanıyordur
        Body e başla. Dalga geçenin sayısı da azalır kendine baya güvende gelir , arkadaşta edinirsin

Yorum

Elinde olmayan şeyler için kendini suçlama bence, bende birz küçk gösteriyorum, ilerde avantajıda olabilir, oyüzden geçmişte taklı kalma bence..
          3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
            Elinde olmayan şeyler için kendini suçlama bence, bende birz küçk gösteriyorum, ilerde avantajıda olabilir, oyüzden geçmişte taklı kalma bence..
            senmi küçük gösteriyosun ilginç resminde daha büyük gösteriyodun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
              seni küçük gösteriyosun ilginç resminde daha büyük gösteriyodun
              arkadaşın yaşındyken bir amca ortaokul talebesi demiştiıahah son senelrde pek olmadıdas

Yorum

arkadaşın yaşındyken bir amca ortaokul talebesi demiştiıahah son senelrde pek olmadıdas
                bence amcanın gözlerinde bir bozukluk vardır yaşından daha büyük bence ama gördüğüm resimde yine tam diğildi yarı yarıya diyeiblirim ancak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
                  bence amcanın gözlerinde bir bozukluk vardır yaşından daha büyük bence ama gördüğüm resimde yine tam diğildi yarı yarıya diyeiblirim ancak
                  5 sene önce bu dediğim ozmn fizik olarakta zayfıtım lisedeyken 20 kiloya yakın aldım 3-4 kilo versem fena olmıcak.)sad

Yorum

5 sene önce bu dediğim ozmn fizik olarakta zayfıtım lisedeyken 20 kiloya yakın aldım 3-4 kilo versem fena olmıcak.)sad
                    oo çok fazlymış

Yorum

Artık hayattan bıktım bunu ergenligin getirdigi bunalim Olarak gorebilirsiniz ama degil. 14 yasindan beri her gun intihar etmeyi planliyorum ama bir turlu o cesareti topluyamadim bu gunlerde bu istedigim agir basmaya basladi...

İstedigim hic bir seye sahip degilim ne 1. Siniftan beri sevdigim kiza ne iyi bir liseye ne iyi bir fiziksel gorunume nede iyi bir aileye. Hayatim boyunca hicbir seyde basarili olamadim aslinda diger kisilerden farkli bir zekam var yazililar gibi Kucuk seylerde basariliyim ama buyuk sinavlarda ne kadar calissamda basarili olamiyorum. Yakin diyebilecegim bir arkadasim yok tek arkadasim iphone'um ve bilgisayarim. Sinif arkadaslarim be cevremdeki kisiler hep dis gorunusumle alay ediyor artik biktim .... Hic sevgilim olmadi(aslinda tipim kotu degil ama kicuk gosteriyorum boyumda uzun sayilir hic bir kiz bana bakmadi bile)

17 yasindayim ama 14 yasinda bi cocuk gibi gosteriyorum (boy olarak degil yuzum kucuk gosteriyor) saat 20.00 dan sonra internet kafeye gittigimde kimlik istiyorlar traji komik degil mi ?

Ben neden dunyaya geldim yaraticinin oyuncagi miyim bu bi lanet mi . Bu dunyaya gelmeyi ben secmedim. Boyle biri daha fazla yasamali mi ... Ben artik dayanamiyorum bitmeyen aile baskisi ve sinav stresi yoruldum bu kucuk yasimda tek cikis ölüm...
                      İphone ve bilgisayarı bi kenara kaldır... Düşüncesiz ve beklentisiz bir şekilde body'e başla... İlk 6 ay sabret sonra sonuçları alırsın.....

NOT: 22 yaşındayım fırına ekmek almaya gittim kasiyer Lİse bittimi diye sordu ne lisesi dedim adama..

Böyle şeyleri kafan takma... Askerden geldim 24 yaşındayım.... Sen dediklerimi yap...

BU sorunlardan dolayı eve kapatma kendini. Hormonların en üst salgılandığı dönemdesin.İlerde daha büyük sorunlara yol açar..(Ulan bize destek verende olmadı)

eğer aşamıyorsan DR'a görün ..acilen ya devlet yada özel sana kalmış...

Not: Eğer bebeksi görünümün varsa berbere gidip yüzüne biraz ustra vurdur.. Sakal makal çıkması için...

Ama evde harcama ömrünü.

Yorum

derdin bu mu arkadaş dertsiz başına dert açıyorsun öncelikle tiple ilgili problemi her genç yaşadı zamanın hepimiz yaşadık bunlar dert değil bro geç bunları sen , intihar edecek bir çok sebep var. bi kere imaj denilen bir olay var imajını yaratacaksın bende çirkindim evet ama cool'dum nasıl cool olabilirsin çok saçma gelebilir ama yürüşünden kıyafetine kadar.sonra kemik çerceve gözlük aldım kendime ondan sonra daha ilgi çekmeye başladım , ister istemez kızlar beni merak ediyordu bu kim diye ?

dert edinme kendine , depresyondasın sadece bu gerçekten kızma bana. bu sitede okbli ankisiyeteli panik ataklı travmalı bir çok hasta kişi var.böyle küçük dertlerle kafanı yorma.yarından itibaren yeni bir imaj yarat kendine.

okan bayulgende yakışıklı birisi değil ama cool ve zeki bir adam. örnekler çok adamım dert yapma kendine bunları.
                        Herşey ummadığın kadar güzel olacak.. sabret.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: durgun01 View Post
                          derdin bu mu arkadaş dertsiz başına dert açıyorsun öncelikle tiple ilgili problemi her genç yaşadı zamanın hepimiz yaşadık bunlar dert değil bro geç bunları sen , intihar edecek bir çok sebep var. bi kere imaj denilen bir olay var imajını yaratacaksın bende çirkindim evet ama cool'dum nasıl cool olabilirsin çok saçma gelebilir ama yürüşünden kıyafetine kadar.sonra kemik çerceve gözlük aldım kendime ondan sonra daha ilgi çekmeye başladım , ister istemez kızlar beni merak ediyordu bu kim diye ?

dert edinme kendine , depresyondasın sadece bu gerçekten kızma bana. bu sitede okbli ankisiyeteli panik ataklı travmalı bir çok hasta kişi var.böyle küçük dertlerle kafanı yorma.yarından itibaren yeni bir imaj yarat kendine.

okan bayulgende yakışıklı birisi değil ama cool ve zeki bir adam. örnekler çok adamım dert yapma kendine bunları.
                          durgun kim tutar seni....
                          ........

Yorum

Gökhan okulda renkli ayakkabıyı giymeyi tercih edebilirsin ...... tabi ki şaka yaptım
                            Kendine aksesuar edin. Aşırıya kaçma tabi
                            Benim de yaşım 17 okulda en çok milletin kalemlerine dikkat ediyorum , ne renk kalemi var diye Örneğin benim kalemim sarıydı ve isteyen çok oldu vermedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                              durgun kim tutar seni....
                              bırakın küçük enişteyi.. gibi
                              Herşey ummadığın kadar güzel olacak.. sabret.

Yorum

İşleniyor...
                              X