Duyuru

Collapse
No announcement yet.

takılmamak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• takılmamak

Arkadaşlar insanlar beni umursamıyor ve takmıyor neden ?
    Ne yapmam lazım?

Orjinal yazı sahibi: Bitiş View Post
    Ne yapmam lazım?
    sen de insanları umursama
    ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
      sen de insanları umursama
      bu kadar basit.
      Bir varmış,
      Bir yokmuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mihrimah
        nasıl bir yapın varr çocuksu mu mesela insanlar seni bundan mı önemsemiyor
        Yerinde cevap verenlerden olmak istiyorum.Okulda arkadşlarım bir konu hakkında konuşurlarken bende aralarına girmek istiyorum.Bir şey söylediğimde dinleyen yok , takan yok , cevap veren yok .Bir süreden sonra insan kendini kötü hissediyor ya.

Yorum

Seni takmayanları sende takma boşver birkaç degerli arkadaşın olsun yeter, gerisi başağrısı boş arkadaş başka bişey değil emin ol. Bazen o kadar boş tartışmalar oluyorki aralarına girip laf bile söylemek gereksiz bence

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tek hece View Post
            Seni takmayanları sende takma boşver birkaç degerli arkadaşın olsun yeter, gerisi başağrısı boş arkadaş başka bişey değil emin ol. Bazen o kadar boş tartışmalar oluyorki aralarına girip laf bile söylemek gereksiz bence
            Seninle aynı fikirdeyim bir kaç değerli arkadaşım olmasını bende istiyorum fakat yok.Kötü biriside değilim.

Yorum

Aman boşver takma kafana benimde pek yok, en değerli sırlarımı kendimle paylaşıyorum ben böyle mutluyum. Ben kendimi biliyorum ve kendimden düşüncelerimden aminim. Sende böyle yap kafaya takma, takacak bisey istiyorsan ben bulayım espriydi ciddiye alıp kızma bana, hayat güzel sen değerlisin bunları unutma.

Yorum

kardeşim bi aynaya bak.ustunu başını ıyı gıyın şöyle parılda ,sac traşını yap koku sür. kafanı kaldır azıcık somurt .(bızım ınsanımız somurtana saygı duyar.) ınsanlara gülümse .en buyuk allahtır.düşün gerısı hep aciz canlılar.sen -ben-onlar....
                karşıdan gelen yakın gecenlere günaydın selamınaleykum de.,mumkunse bır fakıre yardım et.onun sevıncı senı rahatlatacak.
                elınden gelen bır marıfet varmı? yoksa kursa falan gıt.dıger ınsanlardan bır fazlan olsun.
                anne babanı ara hatrını al.-bayramda ölmüşşerının kabrını zıyaret et.
                guneşte yuru.spor yap.alkolden uzak dur.gazlı ıceceklerı bırak(sıkıntı verır.)
                elıne bır kıtap al onunla yürü.(bizim insanımız okuyandan korkar.sana dık bakamaz.cunku akıllı görünmeye şartlanmıştır cogumuz.)cep telefonunu sadece konuşurken kullan.(senın sosyal oldugunu düşündürürü ınsanlara)
                alllh kolaylık versın. bunlar ucuz ve bır abi tavsıyelerı.

Yorum

Ne yapmam lazım?
                  şimdi öncelikle seni bir kız umursamıyorsa
                  onunla normal konuş arkadaş olmaya bak espiriler yap ve onu umursama
                  sonra birden kes mesafe koy
                  bu işlemi dozajı artıra artıra yap bak bakalım neler oluyor :65:
                  yaaa. o bebek gibi kızların yanında neden tipsizler var sanıyorsun sen
                  hayatın kuralı kaçanı hep kovalarsın
                  son iki...

Yorum

Seninle aynı fikirdeyim bir kaç değerli arkadaşım olmasını bende istiyorum fakat yok.Kötü biriside değilim.
                    bende kötü birisi değilim ve bu akşama kadar arkadaşım olduklarını sanıyordum 3000 tl ayarlayamadılar
                    ya durumlarıda iyi ve iyi günde hep yanındalar ama kötü günde yoklar çok zor durumdayım çok
                    bataklıkta çırpınıp duruyorum mucize arıyorum ama nerde yanlızlık iyi boş verin 1 yada 2 sağlam arkadaşınız
                    olsun yeter ama onları seçerken para testinden geçirin ozaman yararmı yaramazmı anlarsın ben anladım

Yorum

İşleniyor...
                    X