Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eşyalardan evden sıkılıyorum kış depresyonu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Eşyalardan evden sıkılıyorum kış depresyonu

Arkadaşlar bende aşırı bir değşim isteği var.Evimi sevmiyorum yeni ev güzel eşyalar istiyorum..sıkıntıdan devamlı esyaların yerini değiştiriyorum..facebooktan internetten sıkıldım herşeyden sıkıldım.mutsuzluktan devamlı tatlı şeylere çikolatalara saldırıyorum buda bana kilo aldırıyor.anti depresanım sayesinde sf den kurtuldum şükür ki ama bu kış depresyonunu ve içinden cıkamadığım beni boğan odamdan nasıl kurtulurum.yatak odamı hiç sevmiyorum uyku tutmuyor kulaklıkla müzik dinliyorum yatarken bundan bile bıktım.((
    bana çareler söylermisiniz?

öğrenci misin ya da çalışıyor musun, hep evde misin yani

Yorum

Kase çıkolatayı kaşıklama yeme ve 2 günde bitirme evresine geçtin mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
        Kase çıkolatayı kaşıklama yeme ve 2 günde bitirme evresine geçtin mi?
        o sadece depresyonda mı oluyor :RpS_razz:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Anorexia View Post
          Arkadaşlar bende aşırı bir değşim isteği var.Evimi sevmiyorum yeni ev güzel eşyalar istiyorum..sıkıntıdan devamlı esyaların yerini değiştiriyorum..facebooktan internetten sıkıldım herşeyden sıkıldım.mutsuzluktan devamlı tatlı şeylere çikolatalara saldırıyorum buda bana kilo aldırıyor.anti depresanım sayesinde sf den kurtuldum şükür ki ama bu kış depresyonunu ve içinden cıkamadığım beni boğan odamdan nasıl kurtulurum.yatak odamı hiç sevmiyorum uyku tutmuyor kulaklıkla müzik dinliyorum yatarken bundan bile bıktım.((
          bana çareler söylermisiniz?
          neyse çalışıyorsan da evdeysen de tenise git ) dil kursu olur başka bir şey olur (ben de hep aynı örnekleri veriyorum kendimi geliştirmem lazım ) ) hiç bir şey yapmadan zaman geçirenleri dinlerken bile içim sıkılıyor yaşarken nasıl dayanacaksınız (: ev için de, çook paran varsa değiştir eşyaları değilse boş yere değiştirme sorun eşyalarda değil ama çiçek al eve, salon bitkileri, süs bitkileri vs. çok değiştirir evi, bir de dekoratif bir şey alabilirsin. ayna, resim vs.

Yorum

İşleniyor...
          X