Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arkadaşlar kendinizi telkin ettiğiniz cümleler ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• arkadaşlar kendinizi telkin ettiğiniz cümleler ?

ben kendime olgunlaşıyorum ve elbet bana bu kadar mutsuzluğu veriyorsa Tanrım'ın bir bildiği vardır diyorum.
    Herşey ummadığın kadar güzel olacak.. sabret.

Benim umutluyum ben kendim umudurm diyorum.soyal fobimi yendim 21 aralık gününüde atlatmak istiyorum.daha sonra güzel bir hayatın beni beklediğine inanıyorum.halen gercekleşmesini cok istediğim dileklerim var .insanlar umutları olmadan yaşayamaz.ben umudum diyorum

Yorum

ben, en büyük benim, en büyük benim, diye telkin yapıyorum kendime...

Yorum

"Atın ölümü arpadan olsun " deyip yemediğim nane kalmıyor ...

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

arkadaşlar Allah hepimize hayırlı yarınlar versin normal insanlar gibi olmak istiyorum resim sergisinde etkin biri olarak katılacağım fakat mutsuzum böyle hiç içimden gelmiyor sizden gelen cümlelerle telkin etmeyi düşünüyorum kendimi.
          Herşey ummadığın kadar güzel olacak.. sabret.

Yorum

''Bunlar akıl oyunları... Aklın seninle oyun oynuyor,bakış açını değiştir ve yeniden düşün kızım'' Böyle diyorum kendime.

Yorum

Basit insanlarla uğraşma, unutma kartallar sinek avlamaz. Bu söz çok hoşuma gidiyor.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

Öldürmeyen acı güçlendirir. Kuyunun dibine inmeden yukarı çıkamazsın. Sabret hayat daha sana çok şey öğretecek.

Yorum

ben yasam yolunda oldukca zorluklar ceken beni dusunuyorum. ve o cocuk icin o genc icin depresyonlarla yapayalniz mucadelelerde perisan olan schrodingerinkedisi icin kalbimde bir ofke ve sinirleri catlatan bir hirs atesi yanip kavrulmaya basliyor. ve boylece yasam karsisinda dimdik durma gucunu elde ediyorum. schrdngrnkedisi öldü ve bu bana kalan mirasina yasam en kucuk bir uzuntu verme curretinde bile bulunamaz.

Yorum

çok dua ediyorum,Allah'IM sana sıgınıyorum diyorum.inancım olmasaydı,yaşadıklarım karşısında ya bakırköyde ya da toprakta olurdum.
                    Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

Olduğu kadar olmadığı kader

Yorum

Her işte bir hayat vardır. Hayır ve şer Allah'tan gelir, ikisini de olgunlukla karşılamak lazım.
                        Her şey güzel olacak...

Yorum

şu an ki her geçen salise sn ..vs zaman gelecek demektir.bunun sonucunda herşey yalan sadece ölüm gerçek.. oyüzden oturup ölümü beklemek

Yorum

İşleniyor...
                          X