Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arkadaşlar kendinizi telkin ettiğiniz cümleler ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• durgun01
    adlı üyemiz arkadaşlar kendinizi telkin ettiğiniz cümleler ? konusunu başlattı

arkadaşlar kendinizi telkin ettiğiniz cümleler ?

ben kendime olgunlaşıyorum ve elbet bana bu kadar mutsuzluğu veriyorsa Tanrım'ın bir bildiği vardır diyorum.

• DIABLO
    replied
    şu an ki her geçen salise sn ..vs zaman gelecek demektir.bunun sonucunda herşey yalan sadece ölüm gerçek.. oyüzden oturup ölümü beklemek

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Her işte bir hayat vardır. Hayır ve şer Allah'tan gelir, ikisini de olgunlukla karşılamak lazım.

Leave a comment:

• ruhsuz_birisi
    replied
    Olduğu kadar olmadığı kader

Leave a comment:

• gogle
    replied
    çok dua ediyorum,Allah'IM sana sıgınıyorum diyorum.inancım olmasaydı,yaşadıklarım karşısında ya bakırköyde ya da toprakta olurdum.

Leave a comment:

• schrödingerinkedisi
    replied
    ben yasam yolunda oldukca zorluklar ceken beni dusunuyorum. ve o cocuk icin o genc icin depresyonlarla yapayalniz mucadelelerde perisan olan schrodingerinkedisi icin kalbimde bir ofke ve sinirleri catlatan bir hirs atesi yanip kavrulmaya basliyor. ve boylece yasam karsisinda dimdik durma gucunu elde ediyorum. schrdngrnkedisi öldü ve bu bana kalan mirasina yasam en kucuk bir uzuntu verme curretinde bile bulunamaz.

Leave a comment:

• yorgun savaşçı
    replied
    Öldürmeyen acı güçlendirir. Kuyunun dibine inmeden yukarı çıkamazsın. Sabret hayat daha sana çok şey öğretecek.

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Basit insanlarla uğraşma, unutma kartallar sinek avlamaz. Bu söz çok hoşuma gidiyor.

Leave a comment:

• coffee
    replied
    ''Bunlar akıl oyunları... Aklın seninle oyun oynuyor,bakış açını değiştir ve yeniden düşün kızım'' Böyle diyorum kendime.

Leave a comment:

• durgun01
    replied
    arkadaşlar Allah hepimize hayırlı yarınlar versin normal insanlar gibi olmak istiyorum resim sergisinde etkin biri olarak katılacağım fakat mutsuzum böyle hiç içimden gelmiyor sizden gelen cümlelerle telkin etmeyi düşünüyorum kendimi.

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    "Atın ölümü arpadan olsun " deyip yemediğim nane kalmıyor ...

Leave a comment:

• neyzenilhan48
    replied
    ben, en büyük benim, en büyük benim, diye telkin yapıyorum kendime...

Leave a comment:

• Anorexia
    replied
    Benim umutluyum ben kendim umudurm diyorum.soyal fobimi yendim 21 aralık gününüde atlatmak istiyorum.daha sonra güzel bir hayatın beni beklediğine inanıyorum.halen gercekleşmesini cok istediğim dileklerim var .insanlar umutları olmadan yaşayamaz.ben umudum diyorum

Leave a comment:

İşleniyor...
X