Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nörofren yaktın beni

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• nörofren yaktın beni

dr stilizan yerine nörofren verdi bugün yüzümde acayip kasılmalar oldu dilim ağzım yamuldu resmen sağa bakamıyorum sola bakamıyorum kasıldıkça kasılıyo ne kadar iğrençti anlatamam valla biz saçma sapan dertlerle uğraşıyoz burda ama ben gördüm onun yerine dr akineton verdi 2 tane içtim geçti şimdi sorun şu bu ilaç yeşil reçeteliymiş bu reçete olmadan vermiyolar piyasa değeri ise 5lira gibi bi rakam ama reçetesiz hiç bi eczaane vermiyo ben de korkuyorum ilerde işe girerken falan bi sorun olursa diye napmalıyım söyleyin acaba bu akinetondan 2 tane içtim etkisii yarına geçer mi nnörofreni bıraktım ama dr 3 gün falan daha iç demişti ilacı alamdım yeşil reçeteden korkuyorum

ne yapmalıyım sizce tavsiyede bulunack yok mu :?:

Yorum

sen kafa olmaya çalışıyorsun sanırım.izlediğin yolu gözden geçir bence eğer ölmeye çalışmıyorsan

Yorum

Yeşil reçete ilaçları anksiyete için en faydalı ilaçlardır

Mehaba Destiny89,

Yeşil reçete ilaçları kullanmakta oluşunuzun ilerde işe alınmanda bir zorluk doğuracağı tamamen sizin hayal mahsulunuz ve gerçek değil. Zira işe girip çalışmakta olan binlerce kişi aynı ilaçları kullanmaktadırlar. Bu şüpheyi kafanızdan silmenizi ve rahat olmanızı dilerim.

Almağa korktuğunuz ilacın hangisi olduğunu pek anlayamadım. Nörofran ise zaten sizde kötü yan tesirler yaptığından kullanmamanız gereken bir ilaç. Geriye akineton kalıyor nette bulduğum bir bilgiye göre akinotan imalattan kaldırılmış olarak gözükmekte, ne derece doğru eczaneye sorup öğrenin.
        Sitalizan ise sakinleştirici bir ilaç. Eğer sakinleştirici etkisi size yetersiz gelmemekte ise doktorunuzun Nervium, Xanax, Rivotril gibi çok kullanılan yeşil reçete ile satılan doğru, dürüst sakinleştiriciler yerine neden nörofren ve akineton gibi adını ilk olarak sizden işittiğim ilaçlar yazdığını anlayamadım.

Geçmiş olsun, U34
        Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

Yorum

yeşil reçeteli olan ilaç akineton, nörofrenin yan etkisi için verilmiştir.
          nörofren gibi eski tip antipsikotik almadıkça akineton gerekmez ve akineton bağımlılık yapmaz ama kötüye kullanılma eğilimi nedeniyle yeşil reçetelidir.
          yeni atipik antipsikotikler için ise akineton pek gerekmez.

Yorum

İşleniyor...
          X