Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ben depresyonda mıyım ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: dertli biri View Post
    öyle yap bence de. ilaçları yarım bırakınca tekrar geliyormuş hastalık... ilaçlar bitince yani tam 28 gün sonra (sorun çıkmazsa) tekrar muayeneye gideceğiz. ilk hapı gece yatarken kullanacağım bu arada
    hım pekı hangı ılacları aldın?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bymhrrm View Post
      hım pekı hangı ılacları aldın?
      doktor tek ilaçla halletmeye çalışacağız dedi Mirtaron ilacını yazdı. Yatmadan evvel 1 tane.
      ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
      18.12.2012 - 2015
      ©

Yorum

Geçmiş olsun, aynı sorunlar bende de var. Bende mi gitsem ne yapsam? :/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: JDRain View Post
          Geçmiş olsun, aynı sorunlar bende de var. Bende mi gitsem ne yapsam? :/
          git cidden çok iyi geliyor. bu arada ilk ilaç işe yaramadı yeni ilaçlara geçtim... ama diğerleri işe yaradı.
          ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
          18.12.2012 - 2015
          ©

Yorum

öfke hali : burada kaç kere yazdığımı hatırlamıyorum ama ev içinde o kadar çok sinirliyim ki anlatamam, kahve ve çay bağımlısı oldum biraz yumuşatıyor beni.

huzursuzluk: her an her şey olacak gibi hissediyorum, panik atak gibi bir şey ama yakından alakası yok bunla.

dikkat ve konsantrasyon bozukluğu: gözüm bir yere takılı kalıyor, saat, boş bilgisayar ekranı, kitapta bir kelime...

hiç yemek yemek istememe: yemek yeme isteğim hiç yok. yemek düzensizliği olduğundan mide hastalığına yakalandım zaten.

içe kapanma: en son dışarı çıktığım günü hatırlamıyorum, okul-ev-dershane başka gittiğim bir yer yok. yürüyüş yaptığım olmuyor canım da istemiyor...

uyku düzeninde bozulma (geç yatma): kaç kere söylesem de anlatamıyorum, uyuyamıyorum ! kafama binlerce şey takılıyor, sağa sola dönüp duruyorum en az gece 2 'de uykuya dalıyorum. uyuma isteğim hiç yok.

arkadaşları ile görüşme isteğinde azalma: dışarı çıkma isteğim olmayınca arkadaşlarımdan da uzaklaşıyorum, bana ulaşamasınlar diye telefonumu kapattığım oluyor ama onları sevmediğimden değil, kendimi hareketli hissedememem (pasif kalıyorum)

kendine güvensizlik : kesinlikle... çekingen bir yapıya sahibim, utangacım. ve bu yüzden tanımadığım insanlarla konuşmakta zorluk çekiyorum ancak çok samimi olduğum insanlarla konuşabiliyorum rahat şekilde.

yaşamının bir anlamının olmadığı düşüncesi : - açıklamaya gerek yok.

bunları internette bulduğum maddelerle karşılaştırdım ve gerçekten uydu birbirine. ne yapmam gerekir daha beklemem mi yoksa doktora mı görünmem ? ayrıca bunları sadece ben biliyorum, aileme göre her şey normal gidiyor :RpS_sad:
            bu yazdıklarının çıktısını yazdır ve götür doktora oku just do it now!

Yorum

git cidden çok iyi geliyor. bu arada ilk ilaç işe yaramadı yeni ilaçlara geçtim... ama diğerleri işe yaradı.
              Peki size hangi ilaçları verdi?

Yorum

İşleniyor...
              X