Duyuru

Collapse
No announcement yet.

antidepresanları tamamen bırakmak...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• antidepresanları tamamen bırakmak...

5 yıldır birsürü ilaç birsürü doktor rahatsızlığım geçmedi tamamen bırakmayı düşünüyorum antidepresanları, spor yapıcam..

nasıl olur?

Ben seneler oldu tamamen bırakalı.Böyle daha mı iyiyim hayır.ama o ilaçlar insanı ruh gibi yapıyor miskin yapıyor yapay bir mutluluk sağlıyor çok uyku yapması da cabası.Daha fena yapıyor sonuçta.Bırakmayı istiyosanız bırakın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Simao View Post
      5 yıldır birsürü ilaç birsürü doktor rahatsızlığım geçmedi tamamen bırakmayı düşünüyorum antidepresanları, spor yapıcam..

nasıl olur?

sen 5 sene kullanmıssın ben 10 senedir içmedğim ilaç gitmedğim doktor kamadı şimdi kendi kendime ilçaları azaltıp bırakacap...
      Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım Linux un hastasıyım.

Yorum

bırakınca çok sıkıntı çekeceğim biliyorum.. kullansak yan etkileri berbat, tam iyileşme sağlamıyor..

Yorum

bırakınca çok sıkıntı çekeceğim biliyorum.. kullansak yan etkileri berbat, tam iyileşme sağlamıyor..

evet antidepresanların yan etksi çok fazla aşırı iştah açma kilo alma v.s.....
          o yüzden ben ne tam manada iyi oldum nede çok fazla kötü oldum o yüzden bırakmaya karar verdim ilaç imek çok iyi bişey değil ilça bir tarafı yaparken bir tarafı yıkıyor...
          Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım Linux un hastasıyım.

Yorum

nasıl bıraktın zor olmadı mı?

Yorum

nasıl bıraktın zor olmadı mı?

şu anda tam anlamıylabırakmadım yavaş yavaş azaltıyorum ama tamamen bırakacam kafama koydum bu ilaçlar yüzünden çok kiloa aldım ben filinta gibi adamdım şimdi şişman biris oldum + aşırı terliyorum geceleri saçma sapan rüyalar görüyorum bunun gibi büssürü yan etkisi var o yüzden bırakacam ayrıca bizm ülkemizde piskiyatri doktorlarları bu kınuda yeterli değil misal ben bir 2 ay önce felan piskiyatrise gittim durumumu şikayetlerimi anlattım dedim ki ben bazen kendi kendime konuşuyorum sesli olarak sanki karşımda birisi varmış gibi acaba şizofren olabilirmi dedim kadına sordum kadın doktor beni aydınlatacağı yerde salak benimle dikleşiyor her kendi kendine konuşan şizofreni mi oluyor diyor ? dangalak diyesin ben zaten okadar blsem ordaişim ney senin görevin orda beni aydınlatmak alaycı bir tavırla onu yapabn şizofrenimi olur unu yapan şizofrenimi olur demek değil senin işin unlar doktor olacakdabunlar memleketi kurtracaklar ....

Yorum

evet arkadaslar bende bir kac defa biraktım iyide oldum yani birakırken öyle bağımli degildim simdide istesem birakırım ama bu sefer doktorumu dinlicem( hep kendi aklima gore birakıyordum ama tam iyilesemedim) ona 4 ay kullan dedi suan iyiye gidiyorum ama bide benim fikrime gore antidepresanlar kullananlar eger birakmak isterlerse onun yerine bisi koymalilar yani bidaha o durumu düsmemek icin bu daha cok sosyallesmek olur yada düzenli spor olur ,ben spora basladim boylece ilerde biraktıgımda etkisini az hissedim diye:tinysmile_shy_t:

Yorum

İşleniyor...
                X