Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forumda Hiç Ağır Hasta Yok

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bülbül
    replied
    Orjinal yazı sahibi: viraj
    Ben de öyle düşünüyordum, asla iyileşmeyeceğim diyordum, intihar aklıma geliyordu.
    Her yolu deniyordum hastalıklarımdan kurtulup huzurlu olabilme adına.
    Oysa denediğim her yol aslında başka hastalıklara sebep oluyormuş veya varolan hastalığımı daha çok güçlendiriyormuş.
    Sonra tüm bu denediğim tedavi yöntemlerinin yanlış olduğunu belirten tek ve asıl olan tedavi şekliyle karşılaşınca.
    İşte o zaman asıl iyileşme başlıyor. Çünkü artık inanıyorsun iyileşeceğine.

Yazdıklarınızı okuyunca kendimi hatırladım.Denediğim yollar beni karadeliğin daha da derinine indiriyor.Doğru söylemişsiniz,bu işin tek çıkış yolunda asıl iyileşme sürecine gireriz.Önemli olan onu bulmak.Sizin adınızaa sevindim,iyileşmişsiniz.İnşallah diğer arkadaşlarda bunu başarır.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ..........................
    Last edited by hale46; 04-07-2015, 01:54 AM.

Leave a comment:

• dreamer8
    replied
    Sürü psikolojisi gereği, insan kendine mutlaka bir yoldaş arar. Mesela ödev defterini evde unutan öğrenci, mutlaka aynı kaderi paylaşan birinin daha olmasını ister. Yani zor durumlarda, aynı sınavı veren birinin varlığı bizi biraz rahatlatır. Sana şu kadar söylüyorum hale. Ben 2 sefer birer ay hastanede yattım. Şu an foruma giremeyen, evinde internet olmayan, hastanede kemerle bağlanan, uyuşturulan binlerce insan var. Bağırarak kıvranıyorlar ve uyutuluyorlar. Senden kötüleri hep olacak.
    Orjinal yazı sahibi: hale46 View Post
    Herkes İşine Gücüne Gidiyor Hastalığı Yüzünden Hayatı Alt Üst Olmuş Kimse Yok Forumda . Genelde eşim beni aldattı kayınvalidemle şöyle oldu vs . Erkek arkadaşım şöyle annem böyle babam böyle gibi konular açılıyor . Daha hiç bir şizofrenin başlığını okumadım . Ya da majör depresyon hastasının yaşadıklarını . Uzun zamandır sitede gerçek hastalar olmadığını düşünüyorum . Problemi olan insanlar var daha çok ama hastalık boyutunda değil . Depresyon panik atak şizofreni vs başlıklar bomboş . Eskiden gerçek hastalarla ciddi paylaşımlarda bulunurduk . Şimdi güzin abla köşesi gibi birşey oldu site . Herkes iyileşti sanırım =)

Leave a comment:

• Bülbül
    replied
    Orjinal yazı sahibi: hale46 View Post
    Herkes İşine Gücüne Gidiyor Hastalığı Yüzünden Hayatı Alt Üst Olmuş Kimse Yok Forumda . Genelde eşim beni aldattı kayınvalidemle şöyle oldu vs . Erkek arkadaşım şöyle annem böyle babam böyle gibi konular açılıyor . Daha hiç bir şizofrenin başlığını okumadım . Ya da majör depresyon hastasının yaşadıklarını . Uzun zamandır sitede gerçek hastalar olmadığını düşünüyorum . Problemi olan insanlar var daha çok ama hastalık boyutunda değil . Depresyon panik atak şizofreni vs başlıklar bomboş . Eskiden gerçek hastalarla ciddi paylaşımlarda bulunurduk . Şimdi güzin abla köşesi gibi birşey oldu site . Herkes iyileşti sanırım =)
    Üye olmadan önce bakıyordum,baya vardı ciddi boyutta insanlar,şimdi pek yok.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ........................
    Last edited by hale46; 04-07-2015, 01:53 AM.

Leave a comment:

• poyraz_
    replied
    ben varım ağır hasta hastalık hastası oldum şu yaşımda saçlarım ağrıdı daha ne olsun batsın bu dünya ç....

Leave a comment:

İşleniyor...
X