Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Beni Kullanıyor mu Bu Adam ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: herhangi biri View Post
    Tmm anladim )))
    süpersin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Persona Grata View Post
      süpersin
      Biliyoruuuum

Yorum

her sabah kendisine; sms tarifesini bilmiyorum; günaydın mesajı atan bir elemana bu kadar teslim olan bir kişinin bu sabah hale den gerekli parayı sömüremediği için mesaj atamamış olmasından dem vurdum. böylesine tavizkar ve acı çekmeye gönüllü birisinin devlet yönetmesi de bir mecazdı.

tüm bu olanlardan kendince sağlam bir kurguyla yarın konu açabileceğini tahmin ettim. hale yi tanımam, husumetim de yok. fakat körü körüne yanlışı sürdürmesinin aklımca bir izahı da yok. anlatabildim herhalde.
        Kendisi bu kadar kendini düşünmüyor mu acaba?Burada arkadaşlar daha çok düşünüyor onu.Yanlış söylememişimdir umarım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
          Kendisi bu kadar kendini düşünmüyor mu acaba?Burada arkadaşlar daha çok düşünüyor onu.Yanlış söylememişimdir umarım
          kardeşim;

her cümlenin sonuna kendi doğrularını teyit için kelime eklemene gerek yok. doğru anladığın konularda bile bunu söyleme gereksinimi hisstmen seni yorar. sadece karşındaki adam maskeli bir yavşaksa istismara kalkar. analizlerin doğru. içinden geçenleri yaz, rahat ol, sıkıntı yok.

ayrıca bu üslubun da ne kadar nezakete önem veren birisi olduğunu ispatı da olabilir, doğrusu da budur. fakat günümüz insanlığın da buna pek yer kalmadı. seçici olmak iyidir arada. küçümsemeyi kastetmedim.

Yorum

ahhh ulan şu hale gibi sevgilim olsun 20 lia borcum olsun ....

Yorum

Cok çirkin elestiriler yapiyosunuz ( onlar kendini biliyor ) Karsinizdaki bi bayan ve sorunları hastalığı olan biri kimseyi yargilamak size düşmez

Yorum

Orjinal yazı sahibi: herhangi biri View Post
                Cok çirkin elestiriler yapiyosunuz ( onlar kendini biliyor ) Karsinizdaki bi bayan ve sorunları hastalığı olan biri kimseyi yargilamak size düşmez
                çıkarımın neresi, ben anlamadım.

hastalanmayı bilerek ve isteyerek tercih eden birine ne söylenir, buyur, yaz. gepetto usta ve pinokyo misali bir durum var ortada.

Yorum

kardeşim;

her cümlenin sonuna kendi doğrularını teyit için kelime eklemene gerek yok. doğru anladığın konularda bile bunu söyleme gereksinimi hisstmen seni yorar. sadece karşındaki adam maskeli bir yavşaksa istismara kalkar. analizlerin doğru. içinden geçenleri yaz, rahat ol, sıkıntı yok.

ayrıca bu üslubun da ne kadar nezakete önem veren birisi olduğunu ispatı da olabilir, doğrusu da budur. fakat günümüz insanlığın da buna pek yer kalmadı. seçici olmak iyidir arada. küçümsemeyi kastetmedim.
                  Aslında eklemem böyle şeyler ama son zamanlar yanlış anlaşılmaya maruz kalıyorum.Sorun bende mi yoksa karşımdaki mi dilimi anlamıyor.Mesele o aslında.Yoksa burada iki anlamsız cümle oluşturmadığıma eminim tabiki Üslubumdaki önemimi hiç dikkat etmedim .

Yorum

İşleniyor...
                  X