Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Onun Felç Olmasını İstiyorum Ağrılar Acılar İçinde Yıllarca İnlemesini

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Onun Felç Olmasını İstiyorum Ağrılar Acılar İçinde Yıllarca İnlemesini

..............................
    Last edited by hale46; 04-07-2015, 02:35 AM.

Bende hüzün, kin ve nefret içerisindeyim aynen. Ve iyi yakaladınız konuyu.

Bu arada yazıda düzelt me yapmıştım ama aynen hüzün, kin ve nefret içerisindeyken yazdığım halini alıntılamışsınız.

Kötü bir şey söyledim veya imam olduysa özür dilerim.
    Last edited by elmaelma; 12-01-2014, 04:41 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Autotheist
      Ben hiçbirşey anlamadım Yok estağfirullah özür dilenecek birşey yokta.Hale hanımıda anlamak gerekiyor canını yakan kimseye iyilik temennisi edecek hali yok.Ha ama etmeliyiz peygamberimizin hayatına baktığımızda onu taşlayan,namaz kılarken deve pisliği atanlara bile onlar bilmiyor diyecek kadar merhametli ve iyi bir kimseydi.Tabi bizler onun tırnağı olamayız ama olmaya çalışanlar olmalıyız
      Temennim aynı yönde ve örneğimde O'dur autotheist.

Hale hanım içtenlikle üzücü bir durum olduğunu söyleyebilirim. Her acıdan bir ders çıkar ama böylesini yaşadıktan sonra ders ne kelime bilmiyorum. Umarım kendiniz toplar ve daha güzel daha iyi günler görürsünüz. En sıkıntılı gününüzü bu olsun. Geçmiş olsun..

Yorum

.................................
        Last edited by hale46; 04-07-2015, 02:37 AM.

Yorum

........................
          Last edited by hale46; 04-07-2015, 02:38 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46 View Post
            Felçte olursam şaşırmam zaten nasıl bir terazisi varsa bu dünyanın kötülere gerçekten birşey olmuyor
            Karşıdaki kişiyi ve onunla ilgili herhangi bir şey düşünmemenizi tavsiye ederim bu saatten sonra. Öncelikle siz demeniz gereken bir durum. Üstelik hastalık durumundasınız ki en kısa zamanda bir hastaneye gitmeniz lazım. Evden başkası için değil kendiniz için çıkın bu sefer.

Yorum

geçmiş olsun.

Yorum

Olaylar tam da tahmin ettiğim şekilde ilerliyor hale... Yalnızlığı tek başına göğüsleyemeyip tekrardan ona döneceğini söylemiştim.Kızlarımızın ortak sorunu ne biliyor musun? Yürekten ve inanarak seviyorlar ama karşılarındaki aşalık adamlar sadece gönül eğlendiriyor ve birkaç koldan, aldatarak devam ettiriyorlar bunu. Sense dünyanı veriyorsun bağlanıyor,i inanıyor, hyatanının merkezine koyuyorsun. Kadın olmak her zaman daha zordur ve kızların bu şekilde acı çekmeleri beni gerçekten çok üzüyor. Kimseye inanmasanız yalnızsınız, inansanız aldatılıyorsunuz. Bunu size kendi cinsleriniz yapıyor. Kızlar ucuzlaştıkça erkekler de ucuzlaşıyor. İlişki, sadakat, ömürlük gibi kavramları zor buluruz artık. Herneyse beddua etme. Görüşmek istemiyorum de ve paşa paşa acılarını çek. sana yakışan bu. İrtibatı kes, ne halt ediyorsa ediyordu. Öteki türlü nikahsız şekilde bir sürü günaha gireceğine, paşa paşa acılarını çek. Senin yaşadıklarını ben de yaşadım ve uzun zamandır yalnızlık iklimindeyim...Unutma, o ameliyatlık değil, zevk sefa sürüyor bilmem hangi kızla ama bunu bir şans olarak görme. O da sen de şanssız insanlarsınız. Kendine yetemeyen, yıkılmış, kırılmış, dejenere olmuş...Öyle yada böyle acı çekeceksen eğer, sonsuzluğunu kurtar ki, sonsuz bir huzura eresin. Birgün sonsuzluğun hakikat olduğunu anladığında, bu dünyada olmayacaksın.

Yorum

Sonsuz bir hayatta adaletin sağlanması için, bu dünyada adaletin olmaması lazım. Sonsuz adaletin ispatıdır, adaletsiz bir dünya.
                  Orjinal yazı sahibi: hale46 View Post
                  Felçte olursam şaşırmam zaten nasıl bir terazisi varsa bu dünyanın kötülere gerçekten birşey olmuyor

Yorum

Hale onu affetmedigin surece iyilesemezsin

Yorum

İyilik kötülük ve özgür irade! işte tanrının en büyük bizlere sunduğu şeyler. Karar vermek bize kalmış ama intikamın tek sahibi vardır o da Yaradan'dır. Gerçek intikam affedebilmektir.

Yorum

O kişi hale için tekti belki ama hale o kişi için ne tekti, ne ilkti, ne de son olacak. Burada açık bir istismar var ve hiçbir bayanın da bu tür aşalık insanlara "seviyorum, kopamıyorum" tarzında bağlılık duyduklarına inanmadım. Çaresizliği, sevgi ile karıştırıyor insanlar. Çaresiz, boş, yolunda gitmeyen, acılar içinde bir hayattan ancak böyle bir can simidine tutunmak çıkardı.

Yorum

İşleniyor...
                        X