Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bana Dua Edin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bana Dua Edin

...........................
    Last edited by hale46; 04-07-2015, 01:06 AM.

geçmiş olsun, kötü şeyler düşünme. dualarımız sizinle

Yorum

Sana tek önerim var. Ben bu kadar dirençli hasta görmedim. Sana laf anlatmanın imkanı ve mümkünatı yok. Bir tek önerim var sana. Bunun 10 katı kadar acı çeksen de, 10 katı büyüse de tümörün intihar etmeye ve hatta intihar kelimesini kullanmaya hakkın olmadığını ve buna acilen bir son vermen gerektiğini bilmelisin. Allah kullarına acır da kulları bunu bilmez yada bunu bilecekleri zamanı görecek kadar sabretmeden isyan eder.
      Orjinal yazı sahibi: hale46 View Post
      Olmuyor arkadaşlar ben ameliyat olamıyorum herkes bıktı biliyorum burdakiler bile . Bunu ailemden herkesten hissetmek daha da dibe batırdı beni . Şimdi güçlü olmam lazım . İntihar etmeden ölmek için . Tümörler büyüyüp bana türlü hastalıklar çıkaracak . Körlük böbrek yetmezliği vs vs . Ve ben yine gidemicem hastaneye . Bunu bile bile beklemek zorundayım . Size yalvarıyorum bana dua edin . Tek arkadaşım sizlersiniz . Sabırlı olmam için ölene kadar yaşayacağım fiziksel sıkıntılara intihar etmeden katlanıp öyle ölmem için dua edin ne olur ben çok çaresiz çok yalnızım . Tüm öfkem tüm gelgitlerim bu yüzden . Bir çıkmaz sokaktayım . Bunaldım çok bunaldım arkadaşlar . Başıma ne gelecek ne zaman tümör büyüyecek diye düşünmekten ve gidip ameliyat olamamaktan bıktım . Kimsem yok inanın . Lütfen Allah ın bana acıması için dua edin .

Yorum

............................
        Last edited by hale46; 04-07-2015, 01:06 AM.

Yorum

Hale ben sana ne desemde faydası olmayacak ama şunu unutma intihar çözüm değil.Emin ol intihar ettiğin zaman öbürkü dünyada bu yaşadıkların peşinden hiç gitmez ve daha da acı çekersin.Yani intiharın karşılığı kötü.O yüzden her şey hayırlısıyla çıksın,umarım rahatlarsın.Biz sana destek veriyoruz.Buradaki arkadaşlarını hatırla.Allah seni rahata kavuştursun ve yüzün tıpkı gülücük gibi hep güleceğin bir zaman versin...

Yorum

ççok çok geçmiş olsun Allah şifalar versin.
            öncelikle arkadaşımızın dediği gibi intihar kelimesini aklından silmelisin sana o kelimeyi yasaklıyalım...
            ben konuyu tam bilmiyorum hastaneye neden gitmiyorsun?

Yorum

ben mesela çok psikolojik sorun yaşadım ama hiç bi zaman sitem etmedim hep halime şükrettim çünkü biliyorumki bu dünyada yaşadığımız sıkıntıların mükafatını ahirette kat kat fazlasıyla alıcağız buna emin ol ve ALLAH tan umudunu ümidini kesme...
              ALLAH insanlara sağlıkları için tıp bilimini vermiş eğer orda aradığın tedaviyi bulamassan alternatif yönlere yönel. ameliyat olma gibi bi imkanın varsa şükret gece gündüz cesaretini topla ne kendini daha fazla üz nede aileni yakınlarını ameliyat olup iyileştiğin zamanı düşün güzel günleri düşün pozitif düşün bilimsel olarakta pozitif düşünmek yararlı

Yorum

...................................
                Last edited by hale46; 04-07-2015, 01:07 AM.

Yorum

Hale hanım,

Ben böyle şeyleri pek önermem ama, sizin sağlınız için gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu forumdan sizin sıkıntılarınızı yaşamış ve sizi yüreklendirecek bir kaç arkadaşla yüz yüze görüşün. Adına toplu terapi demek istemiyorum. Bunun sizin için gerekli olduğuna inanıyorum. Eminim böyle arkadaşlar vardır forumda. Bir iki arkadaşın sizi ziyaret etmesi yerinde olur.

Yorum

İşleniyor...
                  X