Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çöküşteyim yardım edin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çöküşteyim yardım edin

Merhaba arkadaşlar ben Mehmet 19yaşındayım ve çok kötüyüm psikolojim altüst . Şimdi ben çok iyi saf mazlumun yanında olan başkasının acısına derman olan biriyim sürekli arkadaslarım benle dertleşmek için sürekli beni çağırır dertlerine derman olurum ama kendim hayattan bıkmış umudunu kesmiş ölmek istiyen biri oldum derslerimi çok kötü etkiliyor son 6,7 aydır çok kötüyüm :'( sebebi çok var sevdiğim kızda dün de sonkalemi yıktı darma duman etti son kalem olan kalbimide paramparça etti dün sevdiğim kıza okul biter bitmez seni istetiricem dedim oda ben seni çok seviyom lütfen olmaz dedi neden diye sorduğumda söylemedi bende amca kızıma dedim ağzından laf al ndn kbl etmiyor dedim oda demişki o çok iyi biri onun hayat düzenini bozmak istemem onun adını çıkmasını istemem ben kız değilim eğer öğrenirse beni eskisi gibi sevmez demiş. Demek istediğim birazcıkta olsa o benim hayatımı biraz düzene sokmuştu birazda olsa o var diye sonkalemi inşa ettim derken onuda yıktı dün 6'7 aydır arkadaş ortamı aile okul dükkan bitim ben psikolojim bozuldu bügün okulda bütün ders uyudum çıkmadım dısarı Allah'tan korkum olmasa öldürücem kendimi lütf yardım edin konu sadece kız değil belirtyim hayatan bıktım son 6,7aydır üniversite aile arkadaş sevgili yeter artk herşeyden umudumu kestim kimseye güvenim kalmadııı

Abicim hayatın akışında akıntıya karşı kürek çekmeyi bırakmalısın. Bu hayatta insanlara karşı sadece son eylemine kadar iyisin. Daha 19 yaşında deli kanlı evlenmeyi göze alacak kadar cesaretliyse bu kızı seviyordur işte..!! Olay kız davasındeğil desen de olayın merkezinde aşk, soru işaretleri ve hayal kırıklığı var gibi. Sana diyebileceğim tek şey hayatı da insanları da çok ciddiye alma.!!
    ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
      Abicim hayatın akışında akıntıya karşı kürek çekmeyi bırakmalısın. Bu hayatta insanlara karşı sadece son eylemine kadar iyisin. Daha 19 yaşında deli kanlı evlenmeyi göze alacak kadar cesaretliyse bu kızı seviyordur işte..!! Olay kız davasındeğil desen de olayın merkezinde aşk, soru işaretleri ve hayal kırıklığı var gibi. Sana diyebileceğim tek şey hayatı da insanları da çok ciddiye alma.!!
      Tşkler yorumunuz içinDevlet hastanesinden psikiyatriye randevu alsam yardımcı olurlarmı siZce gelcekten kötiyim

Yorum

İşleniyor...
      X