Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hep bir üzüntü

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hep bir üzüntü

Ben Alperen.Ben herzaman hüzünlü değilim ama nedense bazı zamanlar aniden üzüntü bastırıyor.Kalbim acıyor.Beynimde yabancı acıklı şarkılar çalıyor.Ağlayacak gibi oluyorum (Evde olunca ağlıyorum)Boğazım kuruyor.Neden böyle şeyler oluyor ? Çok acı da çekmedim ;
    -Aşk Acısı
    -Geçmiş Yılların Acısı falan yok ama neden hep böyleyim ? :20:
    Lafı uzatmayacağım ; Çok yalnızım ve hayattan bıktım.Bana gel ve yardım et.Önyargılarını da yok et...

Haklısın teşekkürler.
    Lafı uzatmayacağım ; Çok yalnızım ve hayattan bıktım.Bana gel ve yardım et.Önyargılarını da yok et...

Yorum

Görüşleriniz için teşekkürler.Vallahi arkadaş çevrem yok (Sevdiğim hiçbir arkadaşım yok gerçekten) sevdiğim var beni sevenler de var ama biriyle sevgili olacak kadar boş zamanım yok.Çok yoğunum.Depresyondayım.Eskiden hayattan zevk alamıyordum ama artık az da olsa alıyorum zevk.Beni anlamanız zor.Ben bile gün geçtikçe bilinmeyen yönlerimi keşfediyorum.Ruh yaşım 30 civarı.Olgun hissediyorum kendimi.Ama bunun getirdiği sorumluluklar,duygular...Beni çok üzüyor bunlar.Keşke beni anlayan birileri olsa.Hergün görüşebilsem yüz yüze.Anlatsam derdimi ama işte Bir zamanlar vardı ama o zamanlar da ben kaybettim.Ona aşık oldum çünkü.Bilerek aşık olmadım.Ama zaten bilerek aşık olunmaz.Onu tanıya tanıya aşık olmuştum.Ama taşındılar.Zaten 1 yılda da unuttum.En iyi arkadaşımın kız olmasını istemiyorum yoksa yine aşık olurum.Gerçek sevdiğimden uzaklaşırım..Hergün saçma saçma yaşıyorum.Rezalet bir psikoloji ile.

Yorum

Teşekkürler.Ama ayrıca benim yalnız kalma fobim de var.

Yorum

Hayat işte ; herkes farklıdır.

Yorum

İşleniyor...
          X