Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ben napiyiim artık?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ben napiyiim artık?

selam arkadaşlar ,ben kendi hastalığım ne anlayamıyorum artık , dün bi kızla tanıştım çok hoşuma gitti
    nasıl onu kenime bağlayabilirim ?eğer olmazsa geceleri uyuyamam ,en kötüsü alkol alırım durmadan ben yalnız ölmek istemiyorum istedğim gibi sevgilim olsun falan isterdim hep ...
    bi kaç gün önce intihar etmek istedim tren raylarında. Ama çok korkuyorum tanrıdan ondan bu yüzden nefret ediyorum artık benim hasta olmamı istedi ve insanlar beni suçladı onlarada fırsat verdi .on yıldır ateisttim ama tanrıyı hissediyorum.
    kadınlar hep bi şeyler istiyolar onlara emir vericem para vericem iltifat edicem ama
    içimden sapıklık yapmak geliyo o zamanlar direk..... .2 aydır seralin kullanıyorum 3 haftadırda seroquel 50mg xr önceden desyrel alıyodum çok felaket alkol alıp kenidme zarar veriyodum işe girdim şu an ama tekrar içmeye başladım.okulada gitmiyorum sırf eski korkularım yüzünden bi kızla birlikte olsam düzelirim ama istemiyolarki ,2-3 yılda ciğerlerim bitti sigaradan onunla beraberken hiç canım istemedi.
    keşke yeniden buluşsam elini tutsam oda bipolar genetik,ama vücudu çok güzel içimden kötü şeyler geçmiyo ilk defa bi kızın bedenine karşı ....ama napıyım telefonunu aldım ,kendiminkinide verdim

belkide mutsuz olmak istedim allahı kullanmadım suçu kendimde aradım ne geçti eline beni suçlayınca ki ,felsefe okudum inancım olsun diye ama daha beter oldum sen allahı tanımıyorsunki

Yorum

Hayat senin.Ne kadar az manhvedersen o kadar mutlu olursun.

Su sevgili dedigin kadinlara bakisini duzelt.

Yorum

İşleniyor...
      X