Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Özel bir konu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Özel bir konu

Arkadaşlar ben 14 yaşındayım cinsel şeyler izlememeye tövbe ettim ama çok canım çekiyor bazen izlesem mi diye düşünüyorum aklımdan çıkmıyor ne yapmam bazen lazım dayanılmaz hal alıyor ama korkuyorum
    Yosunlar suda yaşar.

İzleme günlerini mesafe olarak yavaş yavaş uzaklaştırmalısın ve izlemeyide yavaş yavaş.Yaşından dolayı bunların olması normal.

Yorum

Arkadaşlar ne yazıkki tövbemi bozdum ama tekrar tövbe ettim ve bu sefer kararlıyım inşallah bir daha ne şey yapacağım ne de izleyeceğim öyle şeyleri teşekkürler şimdiden gelişme olursa söylerim kurutlcam bundan
      Yosunlar suda yaşar.

Yorum

Sanırım erkeksin ve aile yapından dolayı, babanın tv de dekolteli bir kadın gördüğünde kanal değiştirmesinden dolayı bu yaşta bu hassasiyet oluştu. Böylesine tehlikeli bir zamanda, internetin olduğu bir dünyada, şu ergen yaşlarında hiç boşa söz verme kendine, açık şeyler izlememeye güç yetiremezsin. Korkarım zaman beni haklı çıkaracak ve ne dediğimi anlayacaksın.
        Orjinal yazı sahibi: Kaktüs23 View Post
        Arkadaşlar ben 14 yaşındayım cinsel şeyler izlememeye tövbe ettim ama çok canım çekiyor bazen izlesem mi diye düşünüyorum aklımdan çıkmıyor ne yapmam bazen lazım dayanılmaz hal alıyor ama korkuyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
          Sanırım erkeksin ve aile yapından dolayı, babanın tv de dekolteli bir kadın gördüğünde kanal değiştirmesinden dolayı bu yaşta bu hassasiyet oluştu. Böylesine tehlikeli bir zamanda, internetin olduğu bir dünyada, şu ergen yaşlarında hiç boşa söz verme kendine, açık şeyler izlememeye güç yetiremezsin. Korkarım zaman beni haklı çıkaracak ve ne dediğimi anlayacaksın.
          Abim zaten çocuk 14 yaşında çoktan ergenliğe basmış.. Aklı hep cinsellikte ki çok canım çekiyor diyor ufff güler misin , ciddi mi olursun ne denir bu ergene....

Kaktüs23 hepimiz zamanında izledik ama abartmadan hayat sadece cinsellik değil, ara sıra kafanı dağıtacak meşgale bul bari
          ........

Yorum

Bende ergenliğimde ilk izlediğim zamanlar psikolojim bozuluyodu , ama gerçekten dreamer8 arkadaşın dediği doğru , bu içgüdüsel bişey bende zamanında çok ağır olmuştu etrafımdaki herkese cinsel gözle bakar hale gelmiştim Öğretmenlerime , sınıftaki kızlara kısacası bütün dişilere Zamanla bu isteklerini bastırmayı ister istemez öğreniceksin

Yorum

bu yaşlarda bakmasan daha iyi psikolojini kötü etkiler çünkü. yaşın ilerleyince bakarsın

Yorum

İşleniyor...
              X