Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arı Poleni Mucizesi

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • Arı Poleni Mucizesi

  Yaklaşık 1 yıldır yazmıyorum arkadaşlar.Şuan hiçbir ağır ilaç kullanmıyorum.Sadece günde 150 mg efexor kullanıyorum.Benim OKB'm ve ağır depresyonum vardı.Şuan işimide güzelce yapmaya başladım.Bu zaman zarfında düzenli olarak sabah ve akşam yemekten 2 saat önce birer tatlı kaşığı arı poleni kullanmaya başladım.Arı polenini aktardan ve arıcılardan ve emin olduğunuz marketlerden alabilirsiniz.Tamamen düzelmedim ama hayatımın kontrolu artık bende.Şuan sorunum kilolarımı veremem ve gece çok sık uyanmam.Efexor kimi bünyede gece uyanması yapıyor.İnşanlah bunlarda düzelir.Ama şu bir gerçek mücadeleden hiç bir zaman vazgeçmedim.İlacınızı bırakmadan arı polenine başlayın.Yaklaşık 1 ay sonra kendinizdeki farklılıkları sizde gözle görülür bir şekilde farkedeceksiniz.Mesela bendeki el titremeleri ilk bir iki aydan sonra geçmişti.Sonraları içimdeki o daraltı yerinde duramama geçti.Sabahtan akşama kadar hiç durmadan düşündüğüm o saçma sapan düşüncelerde.Dediğim gibi tamamen düzelmedim Ama hayatımın kontrolu bende!!! Allah hepimize sağlık ve mutluluk versin.

 • #2
  Arı Polemi

  Sevgili DEREN78,

  Arı polemi deneyimini paylaşmanıza çok teşekkür ederim. Faydasını görmenize memnun oldum.
  Bende denemek isterdim, aşağıdaki suallerimi cevaplarsanız, müteşekkir kalırım.

  Benim nette bulabildiğim (Link1’deki) arı poleni kuru küçük mercimek parçaları halinde, sizin kullandığınız da aynı şekildemi? 100g’lık şişe içinde 15YTL + kargo olarak satılmakta. Sizce 100g’lık miktar kaç tatlı kaşığına muadildir? Veya günde 2 tatlı kaşığı kullansam bana kaç gün dayanır? Sizin kullandığınızın gramajı ve fiyatı nedir?

  Link1: http://ekolojikurunler.ekoses.com/shopexd.asp?id=17815

  Mutlu günler dilerim, U34
  Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

  Yorum


  • #3
   çok ilginç. depresyonun o iğrenç sıkıntısı ve yerinde duramama hissinden, bacaklarımın deli gibi sallanmasından arı polaeniyel kurtulacağımı mı söylüyorsunuz? eğer böyle bir şey varsa hemen başlayabilirim. ben de ilaç kullanıyorum. sabah cipralex 20mg. gece riperdal 1 mg. arı polaninin böyle bir etkisinden haberim yoktu.

   Yorum

   İşleniyor...
   X