Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ben ne zamn ölcem?**

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• arsan_111
    adlı üyemiz ben ne zamn ölcem?** konusunu başlattı

ben ne zamn ölcem?**

artık yaşamak istemiyorum yaşam bana çok agır hayat bana çok agır herşey berbat niye yaşıyoruz biz acı çekmek içinmi... biz neyiz neden insanlar bize bakıp hallerine şükrediyorlar biz onalrın hallerine şükretmesi içinmi yaşıyoruz?? ölüm neden gelmiyor gülenleri görüpte daha fazla acı çekmemiz içinmi??? neden yaımda kimse yok ben ne yaptımki onlara?? yada benim neyim eksik onların arkadaşlarından umut yok hayal yok amac yok istek yok ama ailemde benden beklenti çok ve benim bu beklentileri karşılayamayacagımı bilmiyorlar.. onlar bekliyorlarki ben okuyup onlara layık bi bir insan olayım ve babam istiyoki kendi arkdaşalarıın yanında .benim oglum okudu. demek istiyor ama bilmiyorki oglu intiharın eşiginde.. bu sabah tel geldi arayan annem başkası aramaz zaten oglum dedi babam rahatsız.. bi darbe daha hayattan ben şimdi nasıl intihar edeyim ben intihar edersem babamın hali ne olur ne yapmam lazım

• spectacular
    replied
    çok yaşayın ölmeyin herşeyin bir zamanı varya haydaaaa :P

Leave a comment:

• mustafatoprak
    replied
    amaç dediğin şey dünyanın metalarıdır ve asla bir teneke veya kağıt(diploma) parçası için intihar etmeye değmez. kader bu. okuyan birisi için gerçekten uyum sağlamak zor. bu hepimizde var. varlık yokluk arası geçiyor ömrümüz. kimse sana bakıpta haline şükretmez. sadece kıskançlıklarından öyle söylüyorlar. ben de senin gibi düşünüyordum; ama her görende önce bi eleştiri yağmuruna tutuyor, sonra da iş sahibi olduğunda keşke senin yerinde olsa idik diyorlar. ağızdan dökülecek iki kelime için hayata son vermeye değer mi? vazifemiz: ibadet etmektir. başkada diğerleri vazife olamaz. ancak oyalanma olabilir.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Re: ben ne zamn ölcem?**

Orjinal yazı sahibi: arsan_111
    artık yaşamak istemiyorum yaşam bana çok agır hayat bana çok agır herşey berbat niye yaşıyoruz biz acı çekmek içinmi... biz neyiz neden insanlar bize bakıp hallerine şükrediyorlar biz onalrın hallerine şükretmesi içinmi yaşıyoruz?? ölüm neden gelmiyor gülenleri görüpte daha fazla acı çekmemiz içinmi??? neden yaımda kimse yok ben ne yaptımki onlara?? yada benim neyim eksik onların arkadaşlarından umut yok hayal yok amac yok istek yok ama ailemde benden beklenti çok ve benim bu beklentileri karşılayamayacagımı bilmiyorlar.. onlar bekliyorlarki ben okuyup onlara layık bi bir insan olayım ve babam istiyoki kendi arkdaşalarıın yanında .benim oglum okudu. demek istiyor ama bilmiyorki oglu intiharın eşiginde.. bu sabah tel geldi arayan annem başkası aramaz zaten oglum dedi babam rahatsız.. bi darbe daha hayattan ben şimdi nasıl intihar edeyim ben intihar edersem babamın hali ne olur ne yapmam lazım
    topal balık havaya çıkınca-Allah uzun versin sana daha önünde güzel günlerin olacak..Suan sadece rahatsızlığın verdiği sıkıntılardan böyle düşünüyorsun hayat herşeye rağmen güzeldirr ölümü değil yaşamı düşün yaşadığın için şükret Allaha.Hergün yenibir gün doğuyor mevlam yardım eyler inşallah...

Leave a comment:

• Sleeper
    replied
    Doktora gitmen lazım.şu an mantıklı düşünemiyor olabilirsin.İnan şu anki durumun tam tersine dönebilir.Çok mutlu olabilirsin. Sen yeterki bi yardım al.

Leave a comment:

• sevde_
    replied
    Senden kötüsüde var bir yerlerde emin olabilirsin kardeşim. Şükretmeyi öğrenir isen yaşamakta bir o kadar güzel gelir sana. Ayrıca geçmiş olsun Allah şifa versin babanıza.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Üstüne çok geldikleri belli. Hayatın senden, ailen aracılığıyla istedikleri.. Ama hayat böyledir işte, yeri gelir çok şey ister sabredersen yarın bir gün hayatın sana güzellikleri sunduğu anı görürsün. Şu bi gerçek herşey üst üste geldiğinde sanki kurtulunmayacakmış gibi gelir, sanki yaşam manasız olur. Bu gibi anlarda iyi olduğun zamanların da var olduğunu hatırlarsan ve de buna ek olarak herşeyin daha da iyi olabileceğini göz önünde bulundurursan emin ol daha iyi olursun. Sabır şart! Baban rahatsız olmasa bile senin yokluğun onların içlerini çok acıtacaktır. Ve de ileride yanında olmadığını iddia ettiğin arkadaşların, yeni ailen için yaşayacaksındır!

Leave a comment:

İşleniyor...
X