Duyuru

Collapse
No announcement yet.

uzun uzun anlattım herşeyi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• neredith
    adlı üyemiz uzun uzun anlattım herşeyi konusunu başlattı

uzun uzun anlattım herşeyi

daha önce hiç bu kadar kötü olmamaıştım.yaklaşık 7 yaşından beri pskolojik rahatsızlıklarım var,son 10 senedirde tedavi görüyorum.ama hep hafifi düzeyde idi günde 2 ilaç alıyordum paxil atarax.son 4 senedir bazı ailevi sorunlar nedeniyle çok yıprandım ve sonunda kasım ayında patlak verdi.dr. 2 senedr distimi yani kronik depresyonda oldugumu söyledi şu andada major depresyondaymışım .aralık ayından beri ilaçları arttırarak tedavi görüyorum ama hala hastalığın yarısı duruyor yani tam olarak geçmedi.hamd olsun eskiye göre daha iyiyim ama canım hala hiç bi şey yapmak istemiyor sıkıntı basıyor ansızın ve bunları kafama cok takıyorum .sanki normal insanlar gibi degilmişim gibi geliyor hep bi eksiklik war.şu an günde 3 paxil 2 xanax bir deyrel içiyorum ama neden tam olarak geçmiyor 3 aydır tedevideyim yolda katettik baya ama bilmiyorum hala herşeyden kokuyorum sıkıntılıyım rahat değilim kendi dünyamdan cıkıp dış dünya ile bağlantı kurmakta zorlanıyorum.bilenler varsa cewap yazarlarsa sewinirim nasıl gececek bu hastalık senelerdr iyi iken günde 2 ilaç kullanırken şimdi 6 ilaç kullanıyorum neden bu kadar ağırlaştı şimdiden teskkurler

• neredith
    replied
    cewap

ewet haklısınız güçlü olmak gerek zaten şu an çalışıyorum zorda olsa ögretmenlik yapıyorum bazen yne umutsuzluğa kapıldığım oluyor ama dediğiniz gibi bud abi dönemdir inş zamanla gececektir allah yar ve yardımcımız olsun

Leave a comment:

• islam_gunesi
    replied
    Esenlik diliyorum kardeşim...

''Hamd olsun'' demişsiniz, benim dikkatimi o çekti...Ben de sizi o'na çekeyim diyorum...

''Hamd olsun'' diyebiliyorsanız, gerçekten olumlu yönde çk yol kat etmişsinizdir.
    ''Hamd olsun'' dedirtiyorsa, sizi bırakmamıştır, ve
    ''Şükredene dahası vardır'' kuralınca bırakmayacaktır da inşALLAH...
    ''Hamd olsun'' diyebilmişseniz, zaten hastalığın 'yenilecek' kısmını ye(n)mişsinizdir :}

Sabra,tevekküle, tahammüle devam kardeşim.
    İyileşmeyecek hiçbir yara, aydınlanmayacak hiçbir karanlık yoktur.Lakin,
    Ne kadar sabır, O kadar Mükafat...!

ALLAH yar ve yardımcınız olsun...

Leave a comment:

• spectacular
    replied
    öncelikle geçmiş olsun kardeş,anladığım kadarıyla durumun geçici herkes
    hayatının,bir döneminde bu ve benzeri durumlar yaşabiliyor,kimisi dirençli
    oluyor bazısıda dönemsel periyodik bir süreç zannediyorum seninkisi
    ben senin iyi olacağına inanıyorum ama sende inan tamammı? :P
    geçmiş olsun

Leave a comment: