Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dalgalı hayat

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dalgalı hayat

Dalgalı hayat

Last edited by Layzeboy; 11-01-2016, 04:57 PM.

walla bipolar bozukluk da olabilir depresyonda olabilir ama biz bilemeyiz doktor bilir

Yorum

kısı depresyondaylen mutsuz uzgun nesesız olur bıldıgım kadarıyla.ruh halınde bı dalgalanma yasıyacagını zannetmıyorum.sanırım rahatsızlıgınız bıpolar gıbı geldı bana fakat tabıkı dr a gıtmekte fayda var..

Yorum

Bende de var bu dalgalı hayat.. Şu günlerde daha derin bir dalgaya girdim ve de bir üste bir alta hızlı hızlı girip çıkıyorum.

Kendimi bildim bileli de dalgalı hayatım vardı. Hatta internet profil sayfalarımda hayatımı sinüs eğrisi gibi diye ifade ediyorum. :lol:

Yorum

aynı şey bende oluyor.bundan bir buçuk ay önce doktorlara gittim,çarpıntı halsizlik baş dönmesi gibi sorunlardan.holder taktılar,filmler kan tahlilleri vs. sonuç ne çıktı dersiniz,bende sporcu nabzı varmış,kanım normal :S
          son zamanlarda dedim doktora oturduğum yerden deprem oluo zannediorm,başım dönüo gözüm kararıo.baş dönmesi için ilaç verdi,betaserc miydi neydi,olmazsa nörolojiye yönlendiricem seni dedi.halsiz yorgunum,bazen de birden enerji gelio,hele moralim yüksekken.sizce nedir bu,biri anlıosa beni cvp versinnn

Yorum

İşleniyor...
          X