Duyuru

Collapse
No announcement yet.

iç sıkıntısı ve kalp duracakmış hissi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• iç sıkıntısı ve kalp duracakmış hissi

Selamun aleyküm. Allah ruhumuzu ferahlatsın. arkadaşlar 3 gün önce ağır panik atak geçirdiğimden beri 3 gündür iç sıkıntısı başladı. kalbim duracakmış sanırım acayip bi iç sıkıntısı geliyor ve sonradan ateş basma oluyor sonrada panik atak geliyor ama hafif geliyor hemen kontrol altına alıp düzeltiyorum ama rahatsız edici varmıdır bu durumu yaşıyan ? yaşayıpta geçen ?

bende de oluyor ama panik atak mıdır bilmiyorum.İç sıkıntısı geliyor terliyorum , geceleri uykuya dalamıyorum.Yatağın içerisinde kalp atışlarım hızlanıyor.Ne yapmalıyım bilmiyorum.Bu yaşadıklarım ya depresyon yada panik atak ama bilemiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kanarya30 View Post
      bende de oluyor ama panik atak mıdır bilmiyorum.İç sıkıntısı geliyor terliyorum , geceleri uykuya dalamıyorum.Yatağın içerisinde kalp atışlarım hızlanıyor.Ne yapmalıyım bilmiyorum.Bu yaşadıklarım ya depresyon yada panik atak ama bilemiyorum
      kanarya ayni durum bende yasiyorum. uykuya dalamiyorum kalp atislarimi cok net duyuyorum.dr bana anksiyete bozuklugu dedi.yardim aliyor musunuz ?
      Last edited by red rose; 14-11-2014, 02:43 PM.

Yorum

bugün doktora gidecem kullandığım ilaçlar fayda etmiyor

Yorum

ne zamandir ilac kullaniyorsunuz?

Yorum

Aynısını yaşadım, paxil ve risperdal kullandım geçti

Yorum

Sonuçlarından bizi haberdar et. Geçmiş olsun. Özel mesaj kutun dolu.

Yorum

Tıp çok ilerledi. İlaç sektörü inanılmaz gelişti. Nokta atışı, vücudun tek mekanizmasına ve spesifik amaçlara yönelik, minimum yan etkilere sahip ilaçlar üretiliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: red rose View Post
                  ne zamandir ilac kullaniyorsunuz?
                  2006-2007 yıllarından beri ilaç kullanıyorum.Bir de lise yıllarında üniversiteye hazırlanırken depresyon geçirmiştim.Okumayacam ben diye iki defa dersaneyi bırakmıştım.Sonra üniversite yıllarında depresyon geçirdim.Şimdi de iş hayatında başımı bırakmıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                    Sonuçlarından bizi haberdar et. Geçmiş olsun. Özel mesaj kutun dolu.
                    Bugün doktora gittim derdimi anlattım.Depresyon anksiyete bozukluğu ve uykusuzluk var dedi.Verdiği ilaçlar :
                    Paxil 20 mg Gyrex 100 mg (serequel) bir de depakine devam et dedi. Bu kadar ilaçla nasıl yaşayacağım bilmiyorum.

Yorum

Bendede ayni durum soz konusu bi gun iyi oluyorum cok guzel geciyor rahat rahat uyuyorum bi gunde cok kotu geciyor ayni belirtiler bendede var terleme,kalp atisinda hizlanma icimde bi aci stres cok kotu bisey son care doktor ama gitmemek icin direniyorum nedense bir gun duzeldim diyorum vazgeciyorum bir gun geri basliyor ins gecer ya bilemiyorum doktora gidenler bi yararini gordumu acaba??
                      Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

İlaçları aldım , deneyip görecez bakalım...

Yorum

verilen ilaçlar zaten sizin yaşamanız için...ruh haliniz bozuk olduğu için bunu göremiyorsunuz ama doktorlar işini biliyor kendinizi teslim edin
                          :RpS_thumbsup:

Yorum

İşleniyor...
                          X