Duyuru

Collapse
No announcement yet.

rüya

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• rüya

her gece film gibi rüyalar görüyorum bitmek bilmiyor sanki 1-2saat rüya görmüşüm gibi oluyor.

Bu ara bende korkunç rüyalar görmeye başladım...Peki rahatsız edici mi rüyaların?

Yorum

evet çok rahatsız edici dün gece rüyamda biri beni azarlıyordu.her gece kötü rüyalar görüyorum uykuya dalınca oluyor hergece iki kere uykuya dalıyorum.o yüzden hergece uyumaktan korkuyorum kendimi lanetlenmiş gibi hissediyorum hergece kabus görünce insan böyle düşünüyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: indigo View Post
        evet çok rahatsız edici dün gece rüyamda biri beni azarlıyordu.her gece kötü rüyalar görüyorum uykuya dalınca oluyor hergece iki kere uykuya dalıyorum.o yüzden hergece uyumaktan korkuyorum kendimi lanetlenmiş gibi hissediyorum hergece kabus görünce insan böyle düşünüyor
        Böyle olumsuz durumlarda da haliyle insan uyumaya tedirgin olmaya başlıyor.Yani durum psikolojik midir acaba ,onu merak ettim.Bazen kötü bir olayın etkisinde kalırsın,onun getirdiği psikoloji rüyalarına ciddi yansır.Ya da gördüğün rüyalar günlük hayatta sorun olan konularla bağlantılı mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
          Böyle olumsuz durumlarda da haliyle insan uyumaya tedirgin olmaya başlıyor.Yani durum psikolojik midir acaba ,onu merak ettim.Bazen kötü bir olayın etkisinde kalırsın,onun getirdiği psikoloji rüyalarına ciddi yansır.Ya da gördüğün rüyalar günlük hayatta sorun olan konularla bağlantılı mı?
          evet rüyalarım günlük hayattaki sorunlarla alakalı

Yorum

Arkadaşlar malesef içtiğimiz ilaçların yan etkisi, kötü rüyalar görmemize neden oluyor. Benimde kötü rüyasız bir gecem bile olmamıştır sanırım. Üzerinde de durmamak lazım, altı üstü rüya deyip geçip gitmek gerek. Bunu yapmakta kolay değil tabi. İster istemez etkiliyor. Gerçek gibi rüyalar, iğrenç

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kerub View Post
              Arkadaşlar malesef içtiğimiz ilaçların yan etkisi, kötü rüyalar görmemize neden oluyor. Benimde kötü rüyasız bir gecem bile olmamıştır sanırım. Üzerinde de durmamak lazım, altı üstü rüya deyip geçip gitmek gerek. Bunu yapmakta kolay değil tabi. İster istemez etkiliyor. Gerçek gibi rüyalar, iğrenç
              geçip gitmek istiyorum ama insan rüyada gördüğü şeylerle gerçek hayatta karşılaşınca rüyaları umursamak zorunda kalıyor acaba bu bi işaret mi diye

Yorum

Zihnin iyi çalışıyor demek ki. Muhtemelen kafana takılan pek çok şey var, düşüncelisin, endişelerin var. ama ben bunun dönemsel olduğunu düşünüyorum. Sabahlara kadar ayrı ayrı rüyalar gördüğüm dönemler de oldu, haftada bir gördüğüm zamanlar da.
                Orjinal yazı sahibi: indigo View Post
                her gece film gibi rüyalar görüyorum bitmek bilmiyor sanki 1-2saat rüya görmüşüm gibi oluyor.

Yorum

Bazi antipskikotik kullananlar tuhaf kabuslar górdúgunu soyler.
                  Ilaclardandir belki

Hayat kúcúk seylerden olusur.
                  Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

Dün rüyamda evden çıkmışım tam köşeyi dönücem omzumda bir şey hissettim. Bir kol..!!
                    Döndüm kaplanla yüz yüzeyim..! Saniyede parça parçayım.. Bütün vücudum parçalanmış halde ve ölmüyorum..!

Lan zaten yılda bi rüya görürüm o da yamyam gibi olur. Aklıma geldikçe sinirim bozuluyor.
                    ........

Yorum

son 2gündür geceleri deliksiz uyumaya başladım akşam bi yatıyorum sabah alarmla uyanıyorum

Yorum

İşleniyor...
                      X