Duyuru

Collapse
No announcement yet.

işten ayrılmak istiyorum çok kötüyüm

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• işten ayrılmak istiyorum çok kötüyüm

İşe başlayalı 3 gün oldu , dağın başında bir mermer ocağında çalışıyorum.Yatacak bir oda verdiler, gidebileceğim hiçbir yer yok.Hiçbir iş yapmak istemiyorum.Daha önce bipolar teşhisi konulmuştu.Uyumak için gidip eczaneden rexapin 2.5 mg aldım. Tamamen içime kapanıyorum içimden sıkıntı eksik olmuyor.Daha önceleri de zaten birsürü iş bıraktım.Ailem bu durumdan bıktı zaten.Mesleğimi yapmak istemiyorum başka işlerde çalışmak istiyorum ama o işleri de başaramayacağım korkusu var.Ben ne yapacağım arkadaşlar ne yapmam gerekir, kendim makina mühendisiyim.Ama mesleğimi yapmak istemiyorum.Yardımcı olurmusunuz lütfen ??

İşi bırak. Ama diğer işlerini ya da işini bulmadan bırakma.Sonra bırak
    Bu dünyada en berbat şeylerden biri, sevmediğin işi yapmaktır.
    İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
    Malcolm X

Yorum

başka yorum yazan yok mu arkadaşlar

Yorum

Kpss'ye girip devlet sektöründe işin katlanılabilirliğini artırabilirsin. Ya da başka bölümde okumak ya da iş kurmak için sabredip para biriktirebilirsin.

Yorum

Abi daha önce de girip çıkmış bir sürü iş denemişsin olmamış bence sebebi rahatsızlığın odaklı olabilir önce bir tedavini tamamla..! Sonra elinden hangi iş gelir neyi seversin yapabilirsin onu sorgula.

İşi becerdikçe iş eline yakışır seversin ama iş şu ki neyi iyi yaparsın kendin çözeceksin.
          ........

Yorum

makine mühendisliği çok güzel meslek bence kendine yeni alternatifler ara bende uzun süredir iş arıyorum pazatesi yine gidip biryerle görüşesem usta sende iş ara mesleğin çok güzel umutların olsun yani insan umutlarıyla yaşar...

Yorum

İşleniyor...
            X