Duyuru

Collapse
No announcement yet.

intihar etmeye cesaretim yok

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Taz View Post
    O zaman gönder bana oradan bir buçuk Allah, yoğurtlu olsun.

tövbe haşa ateistmisin sen ???

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
      Allah kelimesinle alayci konusman beni rahatsiz etti dogrusu..
      Adam orada ticari bir amaca hizmet eden bir tavsiye de bulunmuş, bu sizi rahatsız etmedi benim söylediğim etti öyle mi? Her zaman din tüccarlığına karşı olmuşumdur, orada adam kitabım satsın diye Allah'ı bir meta olarak kullanmış, buna kimsenin itirazı yok anlaşılan. Ben aslında orada bu din tüccarlığını eleştirdim.

Orjinal yazı sahibi: Arabesk View Post
      tövbe haşa ateistmisin sen ???
      Ateist değil agnostiğim.

Yorum

Adam orada ticari bir amaca hizmet eden bir tavsiye de bulunmuş, bu sizi rahatsız etmedi benim söylediğim etti öyle mi? Her zaman din tüccarlığına karşı olmuşumdur, orada adam kitabım satsın diye Allah'ı bir meta olarak kullanmış, buna kimsenin itirazı yok anlaşılan. Ben aslında orada bu din tüccarlığını eleştirdim.

Ateist değil agnostiğim.
        Keske o alayci,itici cúmlen yerine bu cok dogru olan elestirini yazsaydin.simdi bu yazdigini okuyan bi insan umarim bir farkindalik kazanir.bu zamanda buna ihtiyacimiz var.seninkisi yanlis bir davranisi yanlis bi davranisla dúzeltmeye calismak gibi oldu..

ayrica hangi dinde oldugun beni ilgilendirmez.merak ettigim bir sey var?elestiri anlaminda degil sirf meraktan.bi ara selamun aleykúm vs. Daha bir súrú dini telkinde bulunuyordun.agnostikligin yeni mi?
        Last edited by YerGökHayat; 16-12-2014, 12:23 AM.

Hayat kúcúk seylerden olusur.
        Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

Keske o alayci,itici cúmlen yerine bu cok dogru olan elestirini yazsaydin.simdi bu yazdigini okuyan bi insan umarim bir farkindalik kazanir.bu zamanda buna ihtiyacimiz var.seninkisi yanlis bir davranisi yanlis bi davranisla dúzeltmeye calismak gibi oldu..
          Galiba haklısın yanlışı yanlışla düzeltmek gibi oldu gerçekten. Yanlış anlaşılma için herkesten özür dilerim.

ayrica hangi dinde oldugun beni ilgilendirmez.merak ettigim bir sey var?elestiri anlaminda degil sirf meraktan.bi ara selamun aleykúm vs. Daha bir súrú dini telkinde bulunuyordun.agnostikligin yeni mi?
          Agnostik olmam yeni değil orada sadece insanlar üzerinde bir gözlem yapmak amacıyla öyle davrandım ama pek memnun edici geri dönüşler alamadım. İnsanları psikolojik sorunlar etkisi altındayken dini içerikli düşüncelere ve yaklaşımlara karşı verdiği tepkiyi ölçmek istedim fakat dediğim gibi sonuçlar yeterli ve beklediğim gibi olmadı.

Yorum

Ateistte olunabilir. Bunda bir anormallik görmeyiniz.
            Psikolog.

Yorum

Galiba haklısın yanlışı yanlışla düzeltmek gibi oldu gerçekten. Yanlış anlaşılma için herkesten özür dilerim.

Agnostik olmam yeni değil orada sadece insanlar üzerinde bir gözlem yapmak amacıyla öyle davrandım ama pek memnun edici geri dönüşler alamadım. İnsanları psikolojik sorunlar etkisi altındayken dini içerikli düşüncelere ve yaklaşımlara karşı verdiği tepkiyi ölçmek istedim fakat dediğim gibi sonuçlar yeterli ve beklediğim gibi olmadı.
              bak sen....ölçümler yapıyorsun demek insanlar üzerinde. iyi vakit geçirebiliyor muydun bari. hiç hoş değil bu yaptığın. insanları güzel kandırıyordun yani. derdin neydi ki? senin ruhsal sorunun da yoktur allah bilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Okkeanos View Post
                okkeanos neden kasıyorsun bu kadar. psikoloji öğrencisi olman bizden biri olamayacağın anlamına gelmez. yerinde olsam bir basamak iner sorunlarımı da paylaşırdım ne de olsa insansın. psikyatrlar ve pssikologlar tanrı değil ki.

Yorum

Bu açıklamayı yapmaya gerek duymamız ne kadar rezil bir ortamda yaşadığımızın kanıtı .
                  ego sum qui sum ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: melleril300 View Post
                    okkeanos neden kasıyorsun bu kadar. psikoloji öğrencisi olman bizden biri olamayacağın anlamına gelmez. yerinde olsam bir basamak iner sorunlarımı da paylaşırdım ne de olsa insansın. psikyatrlar ve pssikologlar tanrı değil ki.
                    katılıyorum , uzaktan bakmaya gerek yok .
                    ego sum qui sum ...

Yorum

Ne yalan sóglúyeyim.ben atak geciriyorsun sandim.bi ara izlemede kalmaya karar verdim
                      Yardima ihtiyacin varmis gibi geldi.sen bazen terssin.bulasmayayim dedim

Yorum

Benim rahatsiz oldugum konu inanci degildj zaten.(beni de ilgilendirmez)
                        Sadece benim inancimla dalga gecilmesiydi.oysa ki arkadasin amaci ironi yapmakmis.

Yorum

Ne yalan sóglúyeyim.ben atak geciriyorsun sandim.bi ara izlemede kalmaya karar verdim
                          Yardima ihtiyacin varmis gibi geldi.sen bazen terssin.bulasmayayim dedim
                          O kadar diyorsun yani.

Yorum

O kadar diyorsun yani.
                            Hatta hamiltona yazdim.taz'i kaybediyoruz diye dedikodunu yapayim dedim.o zaman da cani sıkiliyordu hic tınlamadi bile

Yorum

Hatta hamiltona yazdim.taz'i kaybediyoruz diye dedikodunu yapayim dedim.o zaman da cani sıkiliyordu hic tınlamadi bile
                              Kaybediyoruz derken?

Yorum

Kaybediyoruz derken?
                                Yani o kivama gelince bakirkóy tatili hediye ediyorlar adama.o bakimdan aslinda amacim dedikodu degil yardim etmekdi.kúfur etme ihtimaline karsi hamiltonu araya katmayi planladim ama kiyamet kopsa adamin umrunda degil

Yorum

İşleniyor...
                                X