Duyuru

Collapse
No announcement yet.

depresyon ağırlaşırsa akli denge bozulur mu ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• depresyon ağırlaşırsa akli denge bozulur mu ?

Haberlerde gördüm depresyon hastası bir kadın ambulanstan inip hastaneden kaçıp kaybolmuştu bende anksiyete bozukluğu var depresiflik oluyo bazen haberi gördüm korktum

O kadın 70 yaşındaydı. Sen muhtemele 20 li yaşlardasın. Uzun süreli depresyon elbette akli dengeyi bozar ve delilik, kontrolsüzlük hali meydana getiri. Sürekli düşün düşün, kafa yorulacak, beyin sulanacak, denge bozulacak. Ne zeki insanlar telef oldu, mecnun oldu bu şekilde.

Yorum

Yıl 1999 da major depresyon geçirdim. 1yıl bir odada yataktan hiç çıkmayıp sürekli düşündüm. Deliriyor muyum diye zannettiğim zamanlar da oldu ama delirmedim Zaten belli bir zaman sonra bakıyorsun ki düşünmekte bir işe yaramıyor. Bunu da anlıyorsun. Tuhaf hastalık. Şükür ki ilaçlar var. İyi kötü işe yarıyor. Yoksa çekilir dert değil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
        O kadın 70 yaşındaydı. Sen muhtemele 20 li yaşlardasın. Uzun süreli depresyon elbette akli dengeyi bozar ve delilik, kontrolsüzlük hali meydana getiri. Sürekli düşün düşün, kafa yorulacak, beyin sulanacak, denge bozulacak. Ne zeki insanlar telef oldu, mecnun oldu bu şekilde.
        vay anasını bende risk altındayım o zaman ben herşeyi çok kafaya takarım çok düşünürüm ...

Yorum

şu ana kadar kimsenin akli dengesi bozulmadı,kendimde dahi nelerini gördüm sıkıntıyı azabı çekiyorsun ama akıl gitmiyor.

Yorum

İşleniyor...
          X