Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çok kötüyüm... bu depresyon geçmeyecekmi!!!!!!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çok kötüyüm... bu depresyon geçmeyecekmi!!!!!!!!

Lustral kullanıyordum.hiçbir şeye yaramadı.doktor citoles ilacına geçti.ona başlayacağım.kullanan var mı lustralden daha mı etkili ? Olumlu etkisini gören varmı.en son intihar etmeye kalkıstım.ama başaramadım.umarım tekrar denemem.

Lustral bende bir süre kullandım.Faydasını hissetmedim.İyi yanı bildiğim şey ağır ilaç olmaması.Citolesi kullanmadım ama umarım faydasını görürsün.İntiharıda bir daha umarım denemezsin.Bir çözüm değil!Çözüm olsaydı hepimiz yapardık bunu.Depresyonu yenmek için zaman ve sabır lazım öncelikle.Geçmiş olsun.

Yorum

boleyn: depresyon öyle hemence geçen bir hastalık değil malesef. Ama doğru tedavi ile atlatırsın merak etme. Biraz sabırlı olmalısın. Hangi antidepresanın ve ne kadarlık dozunun sende daha etkili olacağını bilemeyiz. Misal bana Lustral iyi gelmişti. Şimdi cipralex "yani senin kullandığın citoles ile aynı" onu kullanıyorum. Buda iyi geldi. Hatta biraz daha iyi gibi.

Yorum

İlaçların etki etmesi için 3-4 ay yada daha fazlası gerekebiliyor.Bu süre içinde kendine mukayet ol 'kendini öldürme' çünkü bende bu yoldan geçtim ve tünelin sonunda gerçekten bir ışık var, sen şimdi inanmıyorsun ama depresyonun bir gün geçtiğinde iyiki ölmemişim diyeceksin.Çünkü ufak bir çocuk kahkasının bile hoşuna gideceği zamanlar gelecek ....
        :RpS_thumbsup:

Yorum

İşleniyor...
        X