Duyuru

Collapse
No announcement yet.

depresyon ne zaman geçer

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• depresyon ne zaman geçer

arkadaşlar 1 senedir depresyondayım bu depresyonun bi süresi varmı ne zaman geçer bi tarihi ve başlangıcı var mıdır neden çekiyoz biz bu lanet acıyı

Bonnie haklı Depresyon zaman zaman nükseden adeta uygun ortam bekleyen sinsi bir düşmandır.
    tamamen yok olmaz malesef,moral durumuna göre zayıflayıp güçlenir.
    moralinizi ne kadar yüksek tutarsanız o kadar azalır.
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

geçer ama tekrar gelmek üzere..gelişi de hayatının getirilerinin insafına kalır..ama her geldiğinde neden geldiğini bulup nedeni ortadan kaldırmak lazım..eşiniz yüzünden mi depresyondasınız mesela boşanacaksınız..üni sınavını mı kazanamıyorsunuz?çok sıkı çalışıp kazanacaksınız..problemi olduğu gibi kabullenmek bence depresyona sebep olur..sadece alışırsınız..sorunu kökten halletmek lazım..her istediği olmuyor ama insanın..eğer sorun ortadan kalkmıyorsa mecburen kabullenip minör olarak yaşamaya devam edersiniz depresyonu..arada majör kapınızı çalar gider...

Yorum

valla bu hastalığın tarifi bile zor ne zaman geçeceğini düşünebilmek bi o kadar zor sanki hiç gitmeyecek gibi
        <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

depresyon zor bir dönem, süresi belirsiz de olsa en kisa süreni bile insani yoruyor ve yipratiyor. Buda cevremizdekileri de etkileyebiliyor bence.
          Depresyon, tek basina gecmiyor, muhakkak bir yardim alarak, konusarak, aklimizdakilerini dagitarak, bazen de görüs acimizi degistirerek bizim düzelmemize yardimci olabiliyor.

Yorum

Depresyon sen guclu ve zeki oldugun anda gececektir bosuna acı cektırme kendıne harekete gec.o sana tuzak kuruyosa sende kur en buyuk kozun elde ettıgın mutluluklardr unutma..

Yorum

çok denedim benim ki bir türlü geçmedi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: -depresif-
                çok denedim benim ki bir türlü geçmedi
                neyi nekadar yaptın cnm anlatırmısın ??

Yorum

Evet bize kurtulmak ıcın neler yaptıgını sole...bizde sana bişiler onerırız...geccek mrk etme=))

Yorum

[quote="ruhsuzkiz"]Depresyon sen guclu ve zeki oldugun anda gececektir bosuna acı cektırme kendıne harekete gec.o sana tuzak kuruyosa sende kur en buyuk kozun elde ettıgın mutluluklardr unutma..

Zeki olunca arkadasim inan daha uzun sürüyor.Bence biraz deli olmak gerekiyor depresyondan kurtulmak icin.Cünkü zeka ile ben sorunu asamadim ve asamiyorum.

[/b]

Yorum

Akıl en buyuk sılahtır bebeum..=) ama sadece o yetmez güçte lazım,sabırda...

Yorum

İşleniyor...
                      X