Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sıkıntılarınızın baş aktörlerinden biri iç konuşma.....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

...

Yorum

bu kadar kızma dostum,
      senin fikrin sana,benim fikrim bana.
      kimseye haklı veya haksız olduğunu kanıtlamak zorunda değilsin.
      bu kadar dert etme yani
      &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turkucu
        bu kadar kızma dostum,
        senin fikrin sana,benim fikrim bana.
        kimseye haklı veya haksız olduğunu kanıtlamak zorunda değilsin.
        bu kadar dert etme yani
        kendimi zorunlu hissetmiyorum zaten... öyle bir kaygı içine de girmedim....

Yorum

ama öyle görünüyorsun
          bidaha konularıma yazma falan,
          karşı fikirlere pek dayanamıyorsun.
          aş bunları bence
          &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

....

Yorum

:lol:

aştıysan takmazsın kafaya kardeşim

ayrıca ben okulunu okudum bu konularda benden iyisi yok bu sitede gibi bir edayla dolaşmak ne kadar doğru bilemem :idea:

Yorum

...

Yorum

ben senden iyi biliyorum demedim.
                  biliyorsanda bunu göstermenin yolu vardır.
                  buradan yazılara bakıp,bir insana direk sen sf lisin diyecek kadar uzman olmuşsan o ayrı

kendi edasına laf ettirmeyen şahıs benim aş bunları gibi sözler dememe neden bu kadar takar onu hiç anlamış değilim.

kısacası artizliğin lüzumu yok

Yorum

tavsiyen için çok teşekkürler

Yorum

"iç sesiniz size anlatır durur" ne demektir ya, iç sesimiz sonuçta bizim o andaki düşüncelerimizin ürünü değil midir, başka birisi mi konuşuyor da sanki bize bir şeyler anlatmış olacak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iamintheair View Post
                        "iç sesiniz size anlatır durur" ne demektir ya, iç sesimiz sonuçta bizim o andaki düşüncelerimizin ürünü değil midir, başka birisi mi konuşuyor da sanki bize bir şeyler anlatmış olacak?
                        iç ses düşünce ürünü değildir. düşüncenin bileşenidir. zihinsel görüntü ve iç diyalog düşünmenin kendisidir.
                        ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

iç konuşmada kendime engel olamıyorum artı aksinide yapamıyorum o yuzden herşeyim olumsuz oluyor sürekli karamsarlaşıyorum

Yorum

İşleniyor...
                          X