Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en zararlı davranışlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: iuliana
    Orjinal yazı sahibi: Vilmorin
    Kendime değil de başkalarına zarar verebiliyorum. Özellikle agresiflik tavan yapıyor ve etrafıma bağırıp çağırabiliyorum.
    bendede var ve ben müzik dinlemeyi çok severim her sinirlendiğimde sevdiğim şeyleri dinleyip sakinleşirim... sanada tavsiye ederim sevdiğin kolay bi şeyler yap ii gelir kafanı dağıt
    Evet müzik beni de rahatlatıyor. Hatta dışarıda sinirlenirsem, insanları gazabımdan korumak için yanımda acil yardım kiti olarak mp3 çalar taşıyorum.

Yorum

en zararlı davranışların başında yalancılık ve hazımsızlık gelir.

Yorum

Çalıştığım yerde bir abla var, depresyonda ama iyileşmeyi hiç istemiyor, ne zaman yanına gitsem arabesk dinliyor, sürekli eskilerle yaşıyor, geçmişe takılı kalmış, sanki acı çekmekten zevk alıyor. Konuyla ne derece alakalı bilmiyorum ama içimden yazmak geldi.
        Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: paranoyak35
          benim en rahatsız olduğum şey ;kararsızlık,sürekli fikir değiştirmek,vazgeçmek,2 tane üniveriste bıraktım mesela zorla da olsa yapmalıydım herkes bi yerlere geldi ben ne kadar zeki bi kız da olsam yapamadım
          herşeyden çabuk sıkılmak ve çabuk yorulmak,zevk alamamak,hayatı takmamak yani
          sana katılıyorum arkadaşım...
          dipte hissettiğim dönemlerde bazen sadece kendi hayatımın değil çevremdekilerin de hayatını etkileyecek kararlar alıp, sonra vazgeçtim deyip, sonra vazgeçmekten vazgeçip başa dönüp,herkesi serseme çeviriyorum..Ne acı ki söylediklerime artık kimse şaşırmıyor...
          ilaçtan vazgeçmek...en büyük hata..bunu da yaptım, her geçen gün bir öncekinden daha kötü olmaya başladığında kendi başıma başaramayacağıma inandım..
          son olarak, soyutlanmak..boş gözlerle etrafa bakmak, her muhabbetten sıkılmak,sıkılmak,sıkıntıdan patlamak........

Yorum

İşleniyor...
          X