Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu ruhun acısından tükendim artık..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu ruhun acısından tükendim artık..

hiçbirşey yapmak istemiyorum,hiçkimse olmak istiyorum,hiç bir yerde olmak istemiyorum,aşırı ızdırap çekiyor ruhum.. çok acıyor çok sancılı bir ruh ağrısı bu.. sanki derin nefes değil içime çektiğim sıkıntıyı soluyorum.. şu an bunları bile inanın silah zoruyla yazıyorum.. ya nedir bu yaşamak nedirr Allaha sığınıyorum ama yinede ıstırabım geçmiyor.. yok ya bu lanet olasıca hayata tutunmak benim için iyice zorlaştı bugünlerde geldi yine adi depresyon atakları gider dedim gitmiyor.. yakamdan düşmüyor ya düşmüyor olmuyor ......
    hassas ruhlar terazisi

Atakların benim geçirdiğim atakla aynı. Ruhum azapta sanki devamlı işkence yapıyorlar bana, ve zorluyorum yaşamaya, kendime ışık arıyorum atak anlarında. Şuan iyiyim Allah'a şükür. Sende iyi olursun inşallah. Ben böyle olduğum zaman direk acile gidiyorum yada kendi yöntemlerimle rahatlıyorum.
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Yalnız değilsiniz bu konuda.Aynı atakları bende yaşıyordum.
      İlaç tedavisi görüyorum şu anda majör depresyon tanısıyla.Tedavi ilerledikçe ataklarımda giderek seyrekleşme yaşandı.
      İyileşme süreci içersindeyim , ilaçlara devam..
      Felsefe, düşüncenin mikroskobudur.

Yorum

3 yıldır ilaç içiyorum hiç kesmedim ki zaten iyi hissetsemde.. bir kez dadandımı bırakmıyor kahrolası arada bir defolup gidiyor tam artık iyiyim diyorsun tekrar geri dönüyor ... acaba bu çektiğimiz ızdırabın mükafatı varmıdır öte dünyada...?
        hassas ruhlar terazisi

Yorum

Ben bunları ilaç içmeyerek çekiyorum. Düşşün artık halimi ve hayatımı...

Yorum

Re: bu ruhun acısından tükendim artık..

Orjinal yazı sahibi: lasombra
            hiçbirşey yapmak istemiyorum,hiçkimse olmak istiyorum,hiç bir yerde olmak istemiyorum,aşırı ızdırap çekiyor ruhum.. çok acıyor çok sancılı bir ruh ağrısı bu.. sanki derin nefes değil içime çektiğim sıkıntıyı soluyorum.. şu an bunları bile inanın silah zoruyla yazıyorum.. ya nedir bu yaşamak nedirr Allaha sığınıyorum ama yinede ıstırabım geçmiyor.. yok ya bu lanet olasıca hayata tutunmak benim için iyice zorlaştı bugünlerde geldi yine adi depresyon atakları gider dedim gitmiyor.. yakamdan düşmüyor ya düşmüyor olmuyor ......
            msnimi ekledin neden?????ses yok

Yorum

Ofh kıyamam ya Benım eskıden hıssettıklerım.. hayattan nefret edınce ruh boyle azap cekıyor...senı o kadar iyi anlıyorum ki..ev, ınsanlar, agaclar ,gokyuzu... hepsı ustune ustune gelir kendını serbest bırak mutlu oldugun seylerı yap sureklı... ve dusunme boyle bi sorunun oldugunu unut o dısardan ızledıgın hayatın ıcıne zevk ala ala gırmeye calısmalısın ama yavas olcaktır...cok calısmalısın.Senın gıbı olup iyileşmiş cok ınsan var sakın mucadeleyı bırakma. Seni mutlu eden şeylerı yapmaya bak.

Mutlu gunler senın olsun...

Yorum

Hemde nası mukafatlar var=) bu cehennemden cıktıktan sonra sana sevgıyle bakan bi yaratıcın olcak..Bize verdıgı gorevı yerıne getırırsen basarmıssın demektır..=)

Yorum

İşleniyor...
                X