Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lütfen bi çare bunalımdayız...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lütfen bi çare bunalımdayız...

öncelikle bu derece faydalı bir sitede bu denli hayatı direk ilgilendiren konularda bilgi verdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için sizi canı gönülden kutluyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

gerçekten hayatımın en zor günlerini yaşıyorum diyebilirim çünkü daha önce hiç böyle olmadım. 3 yıldır gerçekten çok seviyeli güzel bir ilişki yaşadığım insanı psikolojik bunalıma soktum ve darmadağın oldu şimdi toplıyamıyorum. 3 senedir sebepsiz yere tarışmalar, küçük düşürmeler, değersiz hissettirmeler sen hiç bi işe yaramazsın diye sürekli baskı kurdum ama kendi içimde hep evlilik için hayaller de kuruyordum çok seviyodum ama hep kırıyodum bu arada çok güzel şeylerde yaşıyoduk tabi. bu yüzden beni çok seviyodu ve en ufak bi karşılık vermiyodu ve çırpınıyodu düzeltmek için ama çok şanssızdı okulu işi ve diğer problemler hep tersine gidiyordu bende onu azimlendirmek için hep kırdım döktüm belki yanlış ama hep azimlendirmek için yaptım. kalbimi biliyo sandım kalbimi anlıyo sandım ne yaparsam yapıyım sevgimi sevdamı biliyo anlıyo sandım hep 3 senedir bu böle devam etti hep tepkisiz kaldı. 3 seneden beri sürekli ayrılalım bitdin diye tutturuyordum hep kısa ayrılıklar arkasından bana gelmesiyle yüzünü görmem yetiyodu ve barışıp tekrar devam ediyoduk. fakat en son ayrılığımızda gelmedi ve artık toplayamıyorum ne yaptıysam fayda etmedi. evlenme teklif ettim kanul etti ama o romantik anı bozmamak için sanıyorum... Allah'a dua ettim diyor seni kalbimden söküp atsın diye diyor 3 senedir deli gibi seven insan bunu yapabilirmi. soğuttum kendimi diyor, emin değilim artık hiç bişey istemiyorum diyor 3 senedir evlenmek için can atan insan şimdi evlilik hakkında bişey duymak istemiyor. renkleri dinlediği müzikler, tatları, bakış açıları hep değişti. herşeyi olumsuz görüyo, bensiz bi gün geçiremmeyen sesimi duymadan yapamayan insan şu an sesime tahamül edemiyo görmek istemiyo sinirleniyo, cinsel hayatımızda mükemmel derecede iyiydi bir çok problemi bu yolla unutuyoduk ama şimdi cinsel anlamda hiç bişey istemiyo öpmeye bile çekiniyo istemiyo, psikyatriye götürdüm ilaç verdi şu an onu kullanıyo psikologa götürdüm onada hiç güzel şeyler anlatmamış psikologta pek yardımcı olamamış anlaşılan... gözlerinde sevgisini görüyorum sorduğumda seviyomusun diye bana bişey sorma diyo cevap vermiyo kaçıyo rahat bırak diyo bi sürü jest yaptım fayda etmedi hiç bişey umrunda değil hiç bişeyi güzel görmüyo hiç bişeye tahmüllü yok NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM İÇİMDEN ATAMIYORUM BENDE ÇOK KÖTÜYÜM MA KENDİMİ UNUTTUM ARTIK ONUN DÜZELMESİNİ İSTİYORUM LÜTFEN BU DURUM NASIL ÇÖZÜLÜR YARDIMCI OLUN, ESKİ HALİNE DÖNERMİ DÜZELİRMİ ESKİ SEVGİSİNİ SAYGISINI KAZANIRMI TEKRAR EVLİLİĞE GÜZEL BAKARMI HEYECAN DUYARMI LÜTFEN YARDIMCI OLUN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Onu bu duruma siz getirdiyseniz katlanıcaksınız yaşadıklarınıza.Kusura bakmayın yaşattıklarınızın bedelini ödeyeceksiniz.Bundan şikayet etmeyin.Madem çok düşünüyosunuz onu,uzak durun o kendini düzelticektir.
    öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

Yorum

İşleniyor...
    X